Min irriterende stedbror (Utroskab)
Erotiske noveller skrevet af  Yeosin

Udgivet: 29-12-2025 00:01:02 - Gennemsnit: 4,82  Udskriv
Kategori(er): Utroskab | Almindelig sex | Oralsex | Sex i familien - Fjern relation | Sensuel Erotik
Antal tegn:24197



Mit navn er Mina, jeg kommer fra Vietnam, jeg kom til Danmark da jeg var helt lille med mine forældre, som senere blev skilt da jeg var omkring de 6 år gammel, jeg er 21 år nu.

Min mor valgte at blive boende i Danmark, hvor hun mødte sin danske mand, Michael, de er begge 44 år gamle.

Michael har en søn, Sebastian som er 16 år gammel, han kan virkelig godt være noget specielt, han er meget som teenage-fyre nu er når de er blevet vant til at blive forkælet.

Den gang min mor mødte Michael, var Sebastian kun 1 år gammel sådan ca, nu er han bare en irriterende teenager.

Sebastian var meget seksuelt aktiv mere end jeg var, ikke at mit sexliv var kedeligt, men på grund af studier og arbejde så var det svært for min kæreste og jeg at få tid til hinanden så vi måtte pænt vente til der var tid til det.

På grund af mine studier så boede jeg hjemme, det var jo fint nok, men når jeg så var alene hjemme med Sebastian så gik han virkelig til den om det så var med porno hvor man tydeligt kunne høre hvad der skete, eller også havde han en pige med hjem fra klasse der fik den helt store tur.

Da jeg prøvede at snakke med min mor om det så sagde hun bare at han jo er 16 år gammel og bare en typisk teenager, det er skam meget normalt, men det var så irriterende specielt når man ville fokusere på ens opgaver, veninder eller hvad jeg nu havde gang i.

Så kom der en periode hvor mine forældre var mere hjemme, de var i det mindste mere stille når de havde sex, det skete da jeg hørte dem, men det var meget sjældent.

Mine veninder var tit over hos os, specielt fordi min stedfar var super venlig, de kunne godt lide ham også drillede de tit Sebastian.

Vi var nu tæt på sommerferien, så min mor og Michael var mere på arbejde, Michael kunne være væk i 5 dage af gangen, men min mor kom meget sent hjem, hvilket hun altid havde gjort.

Sebastian havde venner fra klassen med hjemme, de spillede en hel del PlayStation, men han havde også sin faste kæreste som tit gik den store tur, hvilket jo ikke kunne undgå at påvirke mig, specielt fordi min kæreste og jeg ikke altid havde den store tid til sex.

Denne dag lå min bedste veninde og jeg ude i haven og solede os, vi havde jo typisk små bikinier på, min veninde Laura har jeg kendt siden skolen af da jeg gik i første klasse, vi havde sex første gang inden for samme uge, dog ikke med den samme fyr.

Mens vi lå i haven og solede os, skulle jeg række over mit glas juice, jeg kiggede helt tilfældigt ind og så at Sebastian stod og onanerede til os, han gik virkelig til den, vi fik øjenkontakt.

Han smilede bare til mig, Laura kiggede på mig også på Sebastian, jeg skulle til at rejse mig for at skælde ham ud.

"Nej, bare lad ham...skæld ham ud en anden dag" sagde hun roligt til mig

Hun er altid den mere rolige af hende og mig.

"Jamen sådan noget svineri" svarede jeg hende

"Ja men så ved vi da at han synes vi er lækre" grinede hun

"Okay..han overlever for i dag" sagde jeg til hende og lagde mig ned igen for at tage sol

Jeg havde ingen ide om hvor længe han havde stået der den lort, men irriterende det er han, man kan da ikke stå at onanere til sin sted storesøster, selvom jeg kun var en stedsøster.

Da vi havde ligget i et par minutter, så sagde min veninde så.

“Det er faktisk ret frækt at han står og onanere, han ved jo han får ballade men alligevel har hans liderlighed overtaget alt der hed forbudt i ham” sagde hun

“Det er måske nok rigtigt, du vil måske gå ind og sutte den af på ham” svarede jeg hende frækt

“Det kunne da godt være” grinede hun

"Serøst" svarede jeg hende

“Nej, det er jo utroskab!" svarede hun, jeg vidste godt at hun virkelig elskede hendes kæreste, det var da tit jeg lige skulle vide hvordan de havde sex sikkert for at prikke lidt til mig.

Vi snakkede ikke mere om det den dag, men det ville vise sig at det kom vi til i fremtiden, også i mange saftige detaljer.

Da vi havde solet os færdige rejste vi os og gik ind, jeg gik øje på Sebastian som stod med et frækt smil som om han lige havde kneppet en af os men det havde han sikkert også i hans hoved.

“Hvad…vil du have pizza i aften" spurgte jeg ham

“Ja hvis jeg ikke kan få andet” svarede lorten frækt

“Pizza lyder godt” svarede min veninde.

Min veninde og jeg gik ind på mit værelse for at snakke om vores kærester, livet og alt muligt dog ikke om Sebastian.

Der skete ikke mere med Sebastian den dag, nok også fordi min mor faktisk kom hjem et par timer efter at vi havde spist, det betød at Sebastian havde travlt med sine PlayStation venner.

Jeg satte mig ud i haven med min mor og snakkede om forskellige ting, jeg spurgte hende om hvordan hun ville takle Sebastian, når han blev, som mange andre fyre på hans alder, super liderlige og kun ville have en ting.

Min mor sagde at man bare skulle naturen gå sin gang, med andre ord hun mener at hvis han ville have sex så skulle han det, ville han onanere så gjorde han det.

Typisk min mor, men det er sikkert fordi min stedfar har et stort sexdrive lige som min mor, så hun finder det nok meget mere naturligt, end jeg nok lige gør.

De næste par dage irriterede Sebastian mig mere og mere, han onanerede hver dag med døren åben så jeg kunne høre ham og hvad han så på hans tv.

Han var mere eller mindre kun helt stille når hans far eller min mor var hjemme, hvilket jeg jo godt kunne forstå, ingen skulle se hvordan han faktisk var.

Da hans højrehånd…ja eller venstre ikke var nok så havde han en pige med hjem, det var ikke altid at det var hans egen kæreste.

At de gik til det kunne høres tydeligt, når de kom kunne det høres, jeg skulle jo være hjemme og være den voksne jeg kunne ikke bare tage over til min kæreste selvom jeg faktisk ville.

En dag havde jeg fået nok, det måtte stoppe her og nu, jeg var nok meget naiv men troede på at jeg som hans sted storesøster kunne sige et ord eller to om det.

En pornofilm var skruet så højt på på hans tv på hans værelse at man kunne høre det i stuen igen var vi alene hjemme, han holdt sig bestemt ikke tilbage når det kom til sex og onanere, jeg havde prøvet at snakke med min mor om det men til ingen nytte.

Min stedfar tror jeg bare ville blive liderlig af det og tage mig i stedet for at lytte til hvad jeg sagde, eller også ville han sige noget frækt med at jeg da bare kunne hjælpe Sebastian.

Jeg rejste mig fra sofaen i stuen og gik direkte hen til hans værelse, døren stod åben så jeg kunne på ingen måde undgå at se hvad han havde gang i. Jeg var faktisk på ingen måde forberedt på synet, der mødte mig.

Det jeg så var Sebastian sad nøgen på sin seng og onanerede for fuld styrke, mens en kvinde blev kneppet godt og grundigt bagfra på hans skærm.

Han måtte have hørt mig for lige pludselig kiggede han min vej, men stoppede på ingen måde med at onanere.

Jeg stod der i min bikini, godt nok havde jeg shorts uden på min bikini trusse men måden han kiggede på mig på var alt andet end normalt.

Jeg blev sur og gik hen til ham.

“Sebastian stop det der” sagde jeg til han

“Det gider jeg da ikke, du kan ikke komme og sige jeg skal stoppe onanere, du stopper jo heller ikke hvis nogen sider det til dig” sagde han frækt til mig

“Sebastian, kan du i det mindste ikke stoppe din film” spurgte jeg ham

“Jo det kan jeg da godt” sagde han til mig

Han stoppede filmen og satte sig ud på kanten af sengen, der var ikke mere end måske 20 cm imellem ham og mig.

Han kiggede direkte på mine bryster.

“For helvede søs, dine bryster er så lækre” sagde han frækt

“Du synes alle bryster er lækre” svarede jeg ham

“Nej, pigerne jeg knepper har da bryster men de er slet ikke som dine, dine kunne jeg godt spise” svarede han mig og satte hænderne på min talje for at trække mig tæt på ham.

"Sebastian, du kan ikke snakke sådan, jeg er din søster” svarede jeg ham med en mere streng tone.

“Du er min stedsøster, ikke min søster…det er helt ok” smilede han frækt til mig

“Jeg starter altså med at onanere igen, min udløsning var så tæt på” sagde han og startede så med at onanere lige foran mig

Jeg stod og kiggede lidt, inden han så sagde.

“Søs, lad mig se dine bryster, de er så lækre ud så kommer jeg hurtigere ligesom da jeg onanerede den anden dag da i tog sol” sagde han frækt

“Du er et svin, men du siger intet til mor og din far” sagde jeg til ham, utroligt nok gik jeg med til det, jeg fornemmede at han ikke ville snakke rigtigt før han havde overstået det han havde gang i.

Jeg førte mine hænder om på ryggen og løsnede knuden, der holdt min topdel oppe. Da jeg tog delen af, kunne jeg se at Sebastian stoppede med at onanere for at overbeglo mine nøgne bryster, som var lige i hans øjne højre når han satte sig op på sengen.

“Har du så mange frække tanker nu så” spurgte jeg ham

“Ja rigtig mange, du kan lige så godt gøre det så det bliver overstået” sagde han frækt

“Okay….hvad er det” sagde jeg til ham

“Ja start med at sutte min pik” sagde han frækt

“Hvad…ej der må være noget andet” sagde jeg til ham

“Hvis du ikke sutter min pik så vil jeg have din fisse lige her lige nu” svarede han frækt

“Det kan du sku da ikke mene” svarede jeg ham

“Jo, nu er det jo dig der kom ind på mit værelse og kiggede på min stive pik, mens vores forældre ikke er hjemme så hvem er den slemme” sagde han

“Fint” svarede jeg kort, jeg ville ikke have han skulle sladre, det ville være pinligt specielt fordi det ikke hang sådan sammen.

“Rør ved dine patter først” sagde han frækt mens han var ved at sluge dem med sine øjne,

Jeg gjorde som han sagde og satte mine hænder under mine bryster og løftede dem lidt, jeg kørte mine hænder rundt på mine bryster og klemte dem blidt.

Han onanerede bare imens, hurtigere og hurtigere. Det var frækt men forbudt det her, jeg måtte nøjes med at sutte ham kneppe ham var at gå for langt.

Jeg ville have, at det skulle slutte nu, så jeg satte mig på hug foran ham, han slap pikken og lod mig tage den i min ene lille hånd.

Han stønnede med det samme, det fik mig til at onanere ham hurtigt, han skulle komme og det skulle være nu.

“Du kan altså godt tage den i munden nu, det er ikke første gang du sutter en pik vel” sagde han provokerende til mig

“Nej..det er det ikke” svarede jeg ham surt og tog med det samme pikken i munden.

Jeg suttede ham rigtig frækt, sørgede for at min tunge kørte om hovedet i munden på mig, hvilket vil ham til at stønne mere og mere.

Lige pludselig satte han hænderne bag på mit hoved for at presse min mund mere ned over hans pik.

“Fuck du sutter godt, du er den bedste der nogensinde har suttet min pik” stønnede lorten

“Tag min sperm søster” stønnede han tungt mens han pressede mit hoved mere ned over hans pik mens han skød sin pik mere på i mit hoved, som om han prøvede at presse pikken så langt ned i halsen på mig som han kunne.

Det gjorde at det var svært at få luft. Så skete det, den varme fede sperm sprøjtede ind i min mund, der kom en hel, varm sperm.

Han lod mig dog få lidt luft, men ikke meget, det var sikkert på grund af at han var ved at fylde min mund med sæd.

Så snart der ikke var mere sæd slappede han mere af og slap grebet om mit hoved. Jeg satte mig op og kiggede på ham.

“Slug det” sagde han bestemt

Jeg gjorde det bare uden at tænke så meget over at det var min sted brors sæd som jeg nu slugte.

Da jeg havde slugt sæden, bad han mig slikke hans pik helt ren, hvilket jeg gjorde uden at tænke så meget over det, da det også var noget jeg gjorde på min kæreste.

Hans pik lagde sig på ingen måde ned, det kunne den jo heller når jeg sad og slikkede pikken, suttede pikken, faktisk gjorde den klar til at kneppe igen, jeg skulle have vidst at det var det han ville…kneppe mig.

Da jeg trak mig fra hans pik igen, fik vi øjenkontakt.

“Nu vil du vel kneppe mig…er det det du vil din lort” sagde jeg til ham

“Ja det vil jeg faktisk, jeg vil sku da hellere kneppe dig end tøserne fra klassen” svarede han mig frækt

“Fint men så kun denne ene gang” svarede jeg ham og rejste mig op.

Han flyttede sig lidt og gjorde plads til mig i sengen. Jeg lagde mig midt på sengen, det virkede mest normalt.

Sebastian satte sig mellem mine ben og trak uden så meget pjat mine korte shorts af, med det samme løsnede han stropperne i min bikini trusse, den skulle væk meget hurtigt.

“Kom så knep mig nu, få det overstået” sagde jeg til ham

“Ja ja skal lige smage dig først” svarede han mig

Han lagde sig mellem mine ben og satte tungen til mine skamlæber, han slikkede mine skamlæber dog uden at jeg fik det helt store ud af det, men som man siger øvelser gør mester.

Han skulle nok lære det, men da han begyndte at lege med min klitoris, så skete der ting og sager i mit underliv.

Lige pludselig eksploderede hele mit underliv i en vild orgasme som ragede igennem min krop, det var som om min klitoris sendte det mest vilde stød ud gennem min krop.

Mens jeg lå der og fik min dejlige orgasme, var der en anden følelse, der overskyggede den, det var en pik der nu trængte op i mig.

Omg han pressede nu sin fede pik stille op i mig, dog kun i starten, så snart lidt mere end hovedet var inde så bankede han den nærmest op i mig.

“Så nu skal du fandme have pik” sagde han bestemt og gik i gang med at kneppe mig utrolig hårdt.

“Rolig nu Sebastian” stønnede jeg mellem hans vilde stød, det var som om en stor agurk kørte ind og ud af min meget våde fisse, sådan føltes det lidt, hans pik var hård og meget stiv, lidt som en agurk.

“Fuck du er stram, har du ikke fået pik for nyelig” spurgte han mig frækt mens han med strakte arme kneppede mig hårdt.

“Hold kæft og se at blive færdig” stønnede jeg, han skulle ikke se mine sande følelser, de var nemlig at han fyldte mig mere end bare normalt ud, han skulle ikke vide at den bedste pik jeg havde haft oppe i mig faktisk var hans.

“Så man er lidt småfornærmet hvad", stønnede han og stødte ekstra hårdt op i mig nogle gange, inden han kneppede mig igen for fuld styrke.

Han satte sig mere eller mindre på sine knæ, trak mit ene ben op så det lår op af hans krop mens mit andet ben var bøjet ud til min venstre side.

Sådan kneppede han mig godt og grundigt igennem mens han havde godt greb i mit ene ben, det var tydeligt for mig at han virkelig nød at være oppe i min stramme fisse som han selv kaldte den.

Mine stønnen blev mere og mere tydelig, det kunne han høre, hvilket fik ham til at smile når vi kort fik øjenkontakt.

“Kan du lide min pik Mina” spurgte han mig frækt

“Kom nu bare i gang det er lige meget” svarede jeg ham lettere forpustet

Han slap mit ben og lagde sig helt ned over mig.

“Læg dine arme og ben om mig så skal jeg nok gøre det færdigt Mina” sagde han til mig med et frækt smil

Jeg gjorde som han sagde.

“Du skal ikke sprøjte din sperm på i mig” sagde jeg bestemt til ham

“Nu er det mig der ligger med min store fedt pik så langt oppe i dig så jeg sprøjter min sæd direkte ind i din livmoder så det er jo nok mig der bestemmer ikke” sagde han til mig

Han havde fat i noget, jeg kunne på ingen måde smide ham af mig, jeg ville jo heller ikke men han skulle ikke få den opfattelse at jeg virkelig gerne ville have ham til at kneppe mig og fylde mig op med dejlig varm sperm, følelsen i sig selv er noget jeg bare elsker, en skam min kæreste ikke vil gøre det men kun knepper med kondom.

“Så gør det, når du skal være sådan et svin, fyld din stedsøster med din sperm, kom så dit lille svin” sagde jeg bestemt til ham

"Jamen jeg må jo heller gøre som du siger du er den voksne” smilede han frækt til mig og begyndte at kneppe mig hårdt.

Han var bestemt ikke typen der skiftede tempo mens han kneppede, men kørte bare derudaf som om vi var de sidste mennesker på jorden som bare skulle genbefolke jorden og skulle lave børn.

“Rolig nu Sebastian” stønnede jeg mens hans pæl pløjede sig ind og ud af mig.

“Jeg er tæt på”Stønnede han

“Ja men rolig, så vare det lidt længere, vil du ikke have det” svarede jeg ham

“Du siger noget” sagde han og trak sig helt ud af mig, meget hurtigt var han oppe og hev pikken ud, han førte en hånd ned til min fisse for at mærke.

“For helvede Mina du er mere våd end min bolle veninde” sagde han stolt

“Kom, om på alle fire, Mina, jeg vil kneppe dig som du selv så i filmen," sagde han frækt til mig.

“Okay” svarede jeg ham, det er min favorit stilling, pikken kommer længere op føles bare så lækkert.

Da jeg stod der frækt, svajede jeg med ryggen, Sebastian spildte ikke tiden og gik straks i stilling bag mig.

Han satte pikken til min meget våde varme fisse og pressede så ellers bare pikken hårdt op i mig, ind skulle den og det skulle være nu.

Jeg kunne ikke lade være med at stønne nu mens han kneppede mig, det var så lækkert, så frækt og forbudt det hele på samme måde.

Han bøjede sig ind over mig og tog fat i mit ene bryst sikkert noget han havde set i en pornofilm, lige da han klemte min ene brystvorte, kunne jeg godt mærke at det sendte stød igennem mit bryst.

Han fortsatte den leg, som det nok var for ham, men for mig var det det, der skulle til for at få min orgasme.

Min orgasme bragede igennem min liderlige krop, det var som om hele min krop gik i krampe, stød blev sendt igennem min krop.

Han stoppede med at kneppe mig, fik mig vendt om på ryggen mens min orgasme arbejdede sig igennem min krop.

Han spredte mine ben som jeg helt automatisk trak op og holdt på siderne af ham mens han lagde sig tilrette over mig, det var så tydeligt for mig at han ikke var ny til det med at kneppe en pige/kvinde.

Så skete det igen, hans stive, meget hårde pæl pløjede sig op i min fisse, denne gang lagde han sig ned over mig og kneppede mig så hurtigt og dybt som det i hele taget kunne lade sig gøre.

Vi begge stønnede mere og mere, det hele var en utrolig lækker følelse, hvilket fik mig til at glemme helt hvem han var, så jeg lagde mine arme og ben blidt om ham så han på en måde ikke kunne slippe væk fra mit greb.

“Mina så får du din brors sperm” stønnede han og bankede pikken med hårdt op i mig og holdt den helt i bund i mig mens han sprøjtede det ene sprøjt sperm efter det andet langt op i min livmoder.

Følelsen af at modtage sæd i min mave fik mig til at komme i endnu en dejlig orgasme som var mindre voldsom, men dog lækker.

Sebastian stønnede en hel del mens han tømte sig i mig, det var jo lige det han ville og lige det som jeg ville have undgået.

Så snart min orgasme var over slap jeg grebet i ham og han trak sig ud.

“Du fik en hel del sperm op i dig, der kommer meget ud” sagde han stolt

“Sebastian, vi snakker aldrig om det her…høre du” sagde jeg til ham

“Du kunne jo godt lide det, skal vi ikke gøre det igen senere?" sagde han frækt og satte hånden på mit ene lår.

“Nej bestemt ikke, det her kom kun til at ske den ene gang er du med” sagde jeg bestemt

“Okay Mina hvis du selv tror på det” sagde han flabet

Jeg var ved at blive godt sur, så jeg rejste mig, tog mit tøj og gik direkte ud på badeværelset for at tage et bad, skylle sex æskerne væk fra Sebastian og mig.

Jeg kunne godt mærke, mens jeg stod under det varme vand, at jeg lige havde fået en god omgang pik, ikke nok med at jeg havde slugt hans sæd men han havde også sprøjtet langt oppe i mig.

Han måtte på ingen måde få at vide at den bedste omgang pik jeg nogensinde havde fået i mit liv var fra ham, hvis han fik noget at vide så ville han bare have min krop hele tiden og det måtte bare ikke ske.

Jeg måtte besøge min kæreste for at få noget pik for at få oplevelsen ud af min krop med Sebastian.

Jeg tog hurtigt mit bad og gik ind på mit værelse, fik noget tøj på, jeg ville over til min kæreste og gennemkneppes, hvis han altså var hjemme.

Jeg sendte ham en besked og spurgte om han var hjemme, det var han ikke, jeg ville så vide hvornår han kom hjem, det vidste han ikke noget om da han var sammen med nogle venner.

Sebastian havde tændt en brændende liderlighed i min krop, jeg kunne ikke have sex med ham igen, det måtte bare ikke ske.

Der var ikke noget at gøre, min kæreste havde ikke tid.

Jeg smed mig på sengen for at slappe af, da jeg blev hevet ud af mine tanker, det var min mor som ringede til mig.

Hej skat” sagde hun da jeg tog mobilen

“Hej mor” svarede jeg hende,

“Vi kommer meget sent hjem kan du ikke bestille pizza til jer” spurgte hun mig

“Jo det kan jeg da godt” svarede jeg min mor

Vores snak sluttede lige efter de måtte have travlt, min mor og hendes arbejde for jeg vidste at Michael i forvejen ville være sent hjemme.

Klokken var allerede 15:00 jeg rejste mig derfor for at gå ind til Sebastian for at høre hvad han ville have.

Da jeg kom ind på hans værelse, havde han i det mindste fået tøj på og spillede et skydespil på hans PlayStation.

Han stoppede da jeg kom ind på værelset og kiggede på mig, med det samme så jeg hans pik for mig som jeg for ikke så længe siden havde haft oppe i mig.

“Sebastian hvad vil du have og spise” spurgte jeg ham

“Dig igen” svarede han frækt

“Meget sjovt, kom nu fortæl mig det nu så jeg kan få det bestilt de har lige åbnet” sagde jeg til ham

“Ja men så bare en nummer 22 men vil altså stadigvæk gerne have dig” smilede han frækt til mig.

Hans smil gav mig en varme i min krop, jeg havde da heller ikke ligefrem taget tøj på, der tog lang tid at tage af mig, nej det var en lille lårkort sommerkjole og en top så han kunne tydeligt tage mig hvis det var det der skulle ske.

"Okay, så bestiller jeg det” sagde jeg til ham og bestilte pizzaerne til os via app´en på min mobil.

Jeg følte at jeg heller måtte snakke med ham, så han ikke kom til at sige noget til vores forældre, så da jeg havde bestilt maden, så gik jeg hen til ham og satte mig på sengen.

“Sebastian kom lige her vi skal lige snakke” sagde jeg til ham

"Okay," sagde han og satte sig ved siden af mig.

“Sebastian, vi har haft sex men du kan ikke sig det til nogen, du er i en fase af dit liv hvor du er liderlig hele tiden er det ikke rigtigt at du er det” spurgte jeg ham

“Jo det er da meget rigtigt, men der er bedre at få fisse end at onanere” svarede han mig frækt og lagde blidt hans ene hånd på mit ene lår

Han førte stille og roligt hånden længere på af mit lår, mens vi havde øjenkontakt.

“Sebastian vi må ikke” sagde jeg til ham

“Mina der er okay, vi er jo ikke søstre og bror, vi er stedsøskende” sagde han til mig og begyndte at kysse mig på halsen.

“Sebastian….” stønnede jeg

“Jeg skal have dig igen inden vi skal spise” stønnede han

Jeg følte jeg intet andet valg havde og lod ham trække mig stille ned på sengen mens vi nu lå og kyssede frækt og forførende…


Erotiske noveller skrevet af  Yeosin





Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(6)
(1)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

papfar(m) 29-12-2025 17:25
Ret fræk




Herrenthy(M) 29-12-2025 14:50
God historie.


norskmann71(M) 29-12-2025 12:52
En frækk historie


Cep(M) 29-12-2025 12:29
Som altid fræk saftig og. Velskrevet 💪🏻😉


Basse70(P) 29-12-2025 09:26
fræk og saftig historie


heldige mig(m) 29-12-2025 08:22
fræk søskende novelle




Gammel-ven(m) 29-12-2025 08:16
Tak for en rigtig god historie


Gentleman-51(m) 29-12-2025 06:32
god novelle om liderlige stedsøskende


namnam(m) 29-12-2025 00:07
Fræk historie


grobyn(m) 24-12-2025 10:31
En historie, ligeså fræk som sted broderen...og det siger ikke så lidt!
God juleaften, med bjældeklang!


Stockholm(M) 02-12-2025 06:34
Den er lidt fræk, smiler




Maximus16(M) 01-12-2025 22:51
Fræk historie! Der er nok mange stedsøskende, der har haft sex sammen.
5 ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️


SheWolf(K) 01-12-2025 21:42
😅 sille en stedbror at have. Jeg ser frem til næste del med de to ♥️♥️




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer11
Gennemsnits stemmer4,82
Antal visninger5745
Udgivet den29-12-2025 00:01:02