Alene med min svoger (Sex i familien - Fjern relation)
Erotiske noveller skrevet af  Expat12

Udgivet: 26-04-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 5  Udskriv
Kategori(er): Utroskab | Almindelig sex | Analsex | Oralsex | Dominans | Sex i familien - Fjern relation
Antal tegn:14880
Del 



Jeg fik en udfordring, der har ført til en historie fra et univers jeg normalt ikke begår mig i. Håber det holder alligevel.

Jeg skulle et hurtigt smut til Danmark i nogle dage, for nogle møder, og fik mulighed for at bo hos min svoger, Erik og hans kone Lotte. Normalt ville jeg bo hos min svigermor i Vedbæk, men eftersom hun var syg med influenza, fungerede det ikke denne gang. Jeg havde ikke prøvet at bo hos Erik og Lotte tidligere, men da de bor i Hellerup, passede det godt med logistikken for mine møder inde i byen.

Erik er klart hele familiens Alfahan og kan være lige rigeligt dominerende og opfarende nogle gange. Jeg tror en del i familien nærmest er lidt bange for ham. Jeg kendte faktisk Erik før min mand, men der har aldrig været noget mellem os. Han har altid været lækker, men også syntes jeg, lidt uberegnelig, og desuden gift. Vi arbejdede i samme branche og havde på den måde en del berøring med hinanden. Jeg mødte så Anders, min mand, til et bryllup, hvor Erik og hans tidligere kone, Christina, også var med. Anders og jeg klikkede, og det var det. Vi har ikke set os tilbage siden.

Nuvel, de både ligner hinanden og ikke ligner hinanden, Anders og Erik. Fysisk ja, to velbyggede, høje, mørkhårede flotte mænd. Anders noget bredere men Erik noget højere. Deres temperament og væremåde er dog meget forskellige. Erik noget hidsig og Anders meget mere rolig. Jeg har altid syntes, at Erik er en meget tiltrækkende mand, men jeg føler mig også på en måde urolig i hans nærvær. Anders er meget mere ligetil, en mand du føler dig komfortabel med.

Erik og Lotte? Ja, det er da også en cocktail der vil noget. Lotte er kone nummer 2. En høj slank, dame, der taler uafbrudt, og ikke altid særlig gennemtænkt, det der kommer ud. De småskændes altid, og hvis de har fået noget vin, tager det virkelig fat, næsten så porcelænet ryger. Anders og jeg har tit talt om, hvad fanden de ser I hinanden. Mon de har godt make-up sex eller noget…

Er lidt træt, når jeg ved 18-tiden kommer frem til Erik & Lottes hus. Har haft møder hele dagen og ikke haft så meget tid til mig selv. Drømmer egentlig bare om at smide stiletterne, trække den sorte stramme nederdel af mig og smutte i et par jeans, men må være lidt social først. Jeg er jo trods alt gæst…

“Der står en flaske Riesling i køkkenet, hvis du vil have et glas”, siger Erik til mig når jeg kommer in i stuen. “Jeg er i gang med at lave Boeuf Bourguignon”, fortsætter han. “Vi spiser når Lotte kommer hjem, ca. kl 20, ok?”

“Helt fint med mig”, svarer jeg, og går ud i køkkenet for at skænke mig et glas. Der er kun en smule tilbage i flasken. Går tilbage til stuen og slår mig ned i den anden sofa, overfor Erik.

Det er nok gået 6 måneder siden vi har mødtes, så vi taler om hvad der er sket siden sidst, med familie, arbejde og venner. Jeg kan mærke på Erik, at han allerede har fået en del vin. Han er lidt mere intens end normalt, nærmest flirtende. Jeg kan mærke hans blik glide vurderende over mig, mit ansigt, mine bryster, mine ben. Jeg begynder igen at føle den der uro over at være sammen med ham, og specielt alene. Men, Lotte vil jo snart komme hjem, så alt godt.

Eriks mobil ringer. Det er Lotte.

Jeg ser mit snit til at gå ud i køkkenet, og fylde mit vinglas op. Finder en ny flaske vin i køleskabet og prøver at finde en proptrækker. Imens kan jeg høre Eriks stemme blive højere.

“Hvad mener du med, at du ikke kommer hjem til aftensmad? Du ved da godt Anna er her, ikke?” siger Erik irriteret. “Det er sgu for meget!”

Endelig finder jeg en proptrækker i en skuffe, men det er selvfølgelig en professionel tjener type. Fandens også, jeg havde håbet på en af de nemme. Imens jeg prøver at skære folien af halsen på vinflasken, lytter jeg til, at Erik begynder at skælde Lotte ud. Det lykkes mig til sidst at få folien af og jeg begynder at skrue proptrækkeren ned i proppen. Kan høre Erik kommer ind i køkkenet.

Han stiller sig helt tæt op bagom mig, lægger sin hånd på min hånd med proptrækkeren, sin anden hånd på min hånd, der holder i flasken. På en måde omfavner han mig. Jeg kan mærke min krop reagere uden at jeg vil det. Reagere på nærheden, berøringen. Men hvad sker der?

“Lad mig hjælpe”, siger han, og overtager åbningen af flasken, men uden at flytte sig fra mig.

Jeg kan føle varmen fra hans krop mod min ryg, men jeg er nærmest bange for at bevæge mig. Min uromåler går i rød zone, men jeg kan samtidigt mærke en slags sitren i min krop.

“Det bliver kun os to til middag”, siger Erik. “Lotte bliver hos en veninde inde i byen.”
“Åh”, svarer jeg. “Er der sket noget?”
“Kun hendes sædvanlige egoisme”, svarer han, og får trukket proppen op med et plop.

Han står fortsat helt tæt op ad mig, fylder vores glas op, og sætter så flasken fra sig på køkkenbordet. Hans ene hånd fjerner mit hår fra min hals, imens den anden lægger sig på min hofte. Han fører sit ansigt til min hals og snuser til mig. Jeg kan dufte hans parfume, noget moskus, læder, træ, meget mandigt. Jeg føler mig helt fanget, ude af stand at bevæge mig. Prøver at rykke mig lidt, men bliver holdt tilbage af Erik.

“Ved du hvad”, siger Erik. “Det har altid irriteret mig, at Anders fik dig først. Det burde have været mig.”
“Hvad mener du”, spørger jeg lettere chokeret.
“Jeg så dig først”, siger han. “My prerogative”, griner han. “Jeg er trods alt storebror.”
“Du er altid så forbandet sexet at se på”, siger han så, og kysser mig passioneret på halsen.

Jeg prøver at rykke mig væk, men kan ikke, og hans kys på min hals sender, meget imod min vilje, stød igennem min krop.

“Nu vil jeg endelig tage dig”, siger han og snurrer mig rundt så jeg står med front mod ham, presset op af køkkenbordet.
“Det går ikke det her Erik”, siger jeg og prøver at skubbe ham væk, samtidigt som jeg kan mærke en ild brede sig i mit underliv.
“Jo det gør”, svarer han. “Du skal ikke fortælle mig, at du ikke har tænkt på det!”

Erik kysser mig. Presser sin mund hårdt mod min, tvinger sin tunge ind i min mund, møder min tunge. Det er som at trykke på en knap. Hele min krop sitrer og lyner, mit skød er blevet vådt. Gud! Jeg er pludseligt blevet så tændt, af det kys! Min krop har forrådt mig. Al min modstand forlader mig. Jeg tager, tøvende først, men så mere glubsk imod hans kys, smager ham, leger med hans tunge.

“Sagde jeg ikke at du også ville”, siger han, når han endelig afbryder det dybe kys.

Jeg trækker vejret i overfladiske gisp. Chokeret over mig selv. Jeg burde bare gå min vej.

Hans hænder går på opdagelse af min krop. Den ene hånd klemmer på mit bryst imens den anden prøver at trække min nederdel op. Han begynder at knappe min bluse op, trækker den til siden og lader sine læber finde min brystvorte gennem bh-blonden. Sutter og bider i vorten, der bliver helt stiv. Han trækker min bh lidt ned og blotter mine strittende vorter.

Jeg trækker vejret stødvis, føler mig helt handlingslammet. Men gud så dejligt at mærke hans begær!

“De bryster”, mumler han, og klemmer dem hårdt. “Hvis du var min, gik du altid topless herhjemme.”

Jeg stønner ved hans berøring og læner mit hoved tilbage, blotter min hals. Erik griber muligheden og begynder at kysse og bide min hals, mens hans hænder nu trækker min nederdel op til taljen. Han presser sit underliv mod mig og jeg kan mærke hans pik hård og krævende imod mig.

Lynhurtigt, løfter han mig op på køkkenbordet, trækker mit underliv ud til kanten, synker ned på knæ og lader mine ben hvile på sine skuldrer. Han trækker mine blondetrusser til siden og begynder at slikke, sutte og bide min klit og mine læber.

Jeg er nu så liderlig, at jeg ikke er i stand til at tænke på noget andet, end hans mund mod mit køn, hans tunge der nærmest knepper mig. Han fører et par fingre dybt in i mig, lader dem glide ind og ud nogle gange.

“Du er da godt parat til mig”, siger Erik, og putter sine fingre, våde af mine safter, ind i sin mund, slikker dem fornøjeligt af.

Han rejser sig op, trækker mine trusser af, lyner sine bukser ned og trækker sin stive pik frem, alt i en glidende bevægelse. Jeg når ikke at reagere, eller rettere sagt, er ikke i stand til at reagere… eller vil jeg ikke reagere?

Han trækker med sin hånd, forhuden tilbage på sin pik. Jeg kan se hovedet glinse af præsperm. Han kører sin pik lidt frem og tilbage mod mine fugtige skamlæber og støder den så i et mægtigt stød, helt ind til roden.

Jeg stønner. Højt.

Han bevæger sig hårdt og hurtigt, ud og ind. Hele vejen ud, og hele vejen ind. Måden jeg sidder på, presser mit kønsben ned mod hans pik, strammer om ham, gør jeg kan mærke når han trænger ind i mig mere intenst. Hver gang, hver indtrængen.

Jeg nyder følelsen af at blive taget der på køkkenbordet. Lige op og ned. Samtidigt er det så forbudt, det er jo for fanden min svoger. Min mands bror! Jeg burde bare stoppe det nu, lige med det samme! Men jeg kan ikke! … Eller vil ikke.

Erik løfter mine ben lidt op for at komme dybere ind, samtidigt som han sætter tempoet yderligere op. Jeg bliver helt kneppet igennem. Ved ikke hvornår jeg er blevet det sidst. Kan føle min orgasme begynder at rulle igennem min krop.

“Jeg kommer!” nærmest skriger jeg ud min lyst. Kan mærke mine rystelser langt ned i lårene.

Erik stopper ikke, men holder mig mere stramt og fortsætter at støde hårdt i mig, støder igennem min orgasme, der bare fortsætter, og fortsætter. Jeg ryster i hele kroppen. Han giver først selv slip i mine efterdønninger. Han brøler når han sprøjter dybt inde i mig.

Kysser mig dybt, fortsat krævende.

“Det var fand’me på tiden”, siger han og griner bredt. “Men jeg vil eje dig totalt før vi er færdige”, tillægger han og bider mig lidt i min ene brystvorte.

Jeg gisper af hans bid. Han bevæger sig lidt inde i mig igen, for at så trække sig ud. Hans pik glinser af begge vores safter. Men står fortsat totalt stiv.
Erik ser mit blik.

“Ja, jeg poppede en af de små blå piller før vi gik i gang”, griner han selvtilfreds. “Skal det være, skal det være ordentligt. Du vil få en tur i aften du ikke glemmer Anna!”

Der går igen et stød igennem min krop. Min liderlighed er åbenlys. Erik kan også mærke det og ser det. Løfter mig ned fra køkkenbordet. Presser mig ned på knæ foran sig.

“Slik mig ren”, beordrer han.

Hans ord virker som piskesmæld på mig, og jeg kan ikke andet end adlyde. Jeg begynder langsomt at slikke langs hans skaft, nede fra roden op mod pikhovedet. Jeg kan smage hans sæd og mine safter, blandet sammen. Uden at være bevidst om det, søger min ene hånd sig ned til mit skød, og begynder at gnide min klit. Jeg åbner min mund og lader ham glide in, imens mine hænder kærtegner hans kugler. Erik står med tilbagekastet hoved og giver sig hen til nydelsen. Jeg sutter og slikker, og lader hans pik glide ind og ud af min mund.

Jeg står altså her på knæ, på gulvet i køkkenet hjemme hos min svoger, min nederdel trukket op omkring livet, mine bryster trukket ud af min bh, og med min svogers pik dybt i mit svælg. Jeg har bare totalt mistet kontrollen! Underkastet mig Erik. Jeg må være gået fuldstændigt fra forstanden! Men jeg er også så voldsomt liderlig, at det gør helt ondt i mig.

Erik grynter, snor mit hår om sin hånd og tager fag i mit hoved. Begynder at støde ind og ud af min mund. Griber så hårdere fat og presser sig helt ind. Min næse presses mod hans kønsben. Jeg kan ikke få luft, får næsten panik. Han letter lidt på trykket af mit hoved, så jeg igen kan få luft, men presser sig så hele vejen ind igen. Presset i min hals gør at jeg gagger. Igen trækker han sig lidt tilbage så jeg kan få luft igen og hente mig.

“Det er så lækkert at se dig med min pik dybt i munden”, siger han.

Erik trækker mig op fra gulvet, svinger mig rundt og får lagt mig ned over spisebordet, på maven, så der er fri adgang til mig bagfra. Han fanger mine hænder i sin ene hånd, trækker dem op over mit hoved, holder dem hårdt fast. Lader så en hånd glide over mine baller, niver dem lidt, giver mig et hårdt dask på den ene balle, og fører så flere fingre ind i mit skød, hårdt og ubarmhjertigt.

Jeg hiver kraftigt efter vejret, kan mærke gløden fra slaget, hans fingre dybt i min skede. Jeg føler mig helt udsat, prisgivet til hans vilje, og samtidigt mere liderlig end jeg har været før i hele mit liv.

Erik erstatter sine fingre med sin pik. Rammer den hårdt og dybt in mig. Trækker mine hofter lidt tilbage så han kan komme endnu længere ind. Fuldstændigt bunder mig, igen og igen.

Jeg kan mærke en finger mod min stjerne, pressende, undersøgende, for at så trænge ind. Jeg gisper højt, skyder mine hofter tilbage mod ham. Følelsen af hans pik i min skede og hans finger i min røv, gør at jeg igen nærmer mig en orgasme. Mine støn tager til i styrke.

Erik trækker sig hurtigt ud og placerer sin pik mod min bagerste åbning. Han er så godt våd af mine safter, at han langsomt kan begynde at trænge ind mig. Langsomt i starten for at komme igennem den første barriere, og så glider han hele vejen ind.

Når jeg føler ham komme i bund i mig, kan jeg ikke holde tilbage mere, og min orgasme begynder at bølge igennem min krop. Mine sammentrækninger er så stærke, jeg har ikke kontrol over mig selv. Jeg skyder mine hofter tilbage mod hans, kan mærke hans kugler slå mod mit skød. Jeg taber orienteringen og tidsfornemmelsen. Skriger min lyst ud.

Erik holder om mine hofter og støder nu hårdt, hurtigt og dybt i mig. Kommer i mig med et brøl der runger i køkkenet. Falder nærmest ned over mig på spisebordet. Han tager sig så sammen, trækker sig ud, rejser sig op, og siger, “Damn! Hvor var det godt!”

Han hjælper mig op af bordet, giver mig et hurtig kys. Mine ben kan næsten ikke bære mig, men jeg får trukket min nederdel ned og samlet min bluse lidt.

“Du kan tage bruseren nede i kælderen”, siger han. “Vi spiser om en ½ time”, tillægger han, på vej ud af køkkenet.

Jeg står bare og kigger efter ham en lang stund. Kan mærke mit underliv er helt ømt og brugt. Mit sind, lige så brugt. Ved ikke hvad jeg skal gøre af mig selv. Er det en dårlig drøm det her, eller hvad? Hvordan skal jeg kunne se Anders i øjnene efter det her? Hvordan skal jeg kunne være i stue sammen med Erik, efter det her? Eller dem begge to!

Jeg går forsigtigt ned af kældertrappen. Gud hvad jeg dog trænger til det brusebad!






Erotiske noveller skrevet af  Expat12

Historien er rettet af Expat12


Del 
12


Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(11)
(2)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

Capt.Jack(M) 26-04-2025 10:29
Super fræk fortælling, man lever sig jo helt ind i den. 😇




Basse70(P) 26-04-2025 08:15
dejlig fræk historie
fik lige lyst til at spille pik


Nic49(m) 26-04-2025 07:51
Skøn fortælling om livets glæder


Fingernem(M) 26-04-2025 07:44
Altid spændende, når en historie indeholder overvejelser om om rigtigt og forkert, og hvor verden alligevel væltes, når naturen går over optugtelsen.
Han spiller højt spil; men han var sikker på at han sad med en god hånd.


wetmizz(K) 26-04-2025 07:08
Super fræk historie, virkelig godt skrevet, tak 👌


Giftbim58(m) 26-04-2025 07:02
en flot historie der bliver gåst til den, svorger er nok ikke ked af konen ikke kommer hjem og spiser, kan være hun kommer og overrasker dem og deltager




Poul Erik(M) 26-04-2025 06:58
Meget fræk historie


nysgerrig60(m) 26-04-2025 06:32
Dejlig historie, sætter fantasierne i gang


Lasse1000(m) 25-04-2025 23:27
Ualmindeligt velskrevet. En fantastisk beskrivelse af en kvindes oplevelse af at blive taget - mod eller med sin vilje.


naturist216(M) 24-04-2025 14:48
Fame da skide frækt


Stockholm(M) 24-04-2025 08:05
Wow… så dejligt skrevet. Følger dig igennem hele historien.
Hvordan du, svigerinden kommer “hjem” træt, bare hvile.
En forbudt flamme. Den dyriske mand, der kan være lidt for meget. Men samtidig sexuelt tiltrækkende. Måske fordi han er lidt dyrisk.

Tak for beskrivelsen af hvordan han tager dig. Råt og forsødet. Følger alt i så skønne detaljer, at jeg føler jeg er der.
Det der rigtig fedt her. Dine tanker, hvordan sker det her. Hvordan giver jeg ham lov.. så skønt du har det med.
Men også hvordan lyst og liderlighed tager over og sund fornuft forlader sindet.

Fantastisk skrevet. Fantastisk malet.
Top her fra mig.

Med de kvaliteter, ville jeg gerne ha dit input på de jeg skrevet. Under kommende.




DirtyMind(m) 11-04-2025 23:50
Virkelig virkelig godt skrevet! Kæmpe ros herfra!


Eventyret(M) 11-04-2025 16:32
vild frækt


Admiral14(K) 09-04-2025 10:56
Mega fræk med fræk på
Den 💦💦💦💦 tak for en go novelle 💋


Expat12(k) 02-04-2025 11:11
🙏 Tusinde tak for jeres opmuntrende kommentarer!
Jeg vil overveje den videre færden…


Katten01(K) 01-04-2025 22:50
Vild! For vild? Kontroltab. Forbudt. Og liderlig! Ophidsende. 😺




amapose(m) 01-04-2025 22:18
Fræk. Kan godt lide spillet mellem ..bør ikke..tør ikke...gør ikke....og så lige pludselig....smider du alt overbord. Og SÅ bliver det ekstatisk. Sekundet er da han omfavner dig. Der starter det... Der rammer du konflikten så hårdt for hvad fanden bilder han sig ind.....en genre på hårdfin balance, og jeg synes du finder den flot. Dobbeltheden er så tydelig.


ambrosius(m) 01-04-2025 16:55
En hvirvelvind af en historie


heldige mig(m) 01-04-2025 03:37
Dejlig fræk novelle og mon ikke svoger skal have en tur til dessert - du skriver rigtig godt - så du må igang med en del mere 😉😉


naturist216(M) 01-04-2025 02:49
Hurtig og skide fræk svoger hi hi



Tiger1962(M) 01-04-2025 00:46
Jeg har jo desværre et vanvittigt crush på min egen svigerinde, så jeg tåler slet ikke at læse denne slags.. Håber at der kommer flere beretninger, fra jeres kommende frække møder/aftaler. Tror ikke at du er færdig med svogerens dybe behandlinger.. 😎




GentleSir2023(M) 31-03-2025 23:03
Wow… Er helt forpustet. Sikke en storebror.
Fræk og god historie.
Så godt skrevet. Jeg håber virkelig på en fortsættelse.
Tak for en skøn oplevelse 🤗🔥🔥😈




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer20
Gennemsnits stemmer5
Antal visninger3972
Udgivet den26-04-2025 00:01:01