Jeg er en 20-årig buttet pige-universitetsstuderende, som lige for nylig har haft min første trekant med et par fra Sexwriter. Jeg elskede det, og jeg tænkte, at dele det.
Jeg er 1,65 m, har lyst hår, blå øjne, du kan kalde mig Maja, og faktisk er jeg ret køn, bortset fra at jeg er overvægtig. Jeg er en af de piger, der altid får det sædvandelige kompliment "du ville være så køn, hvis du tabte dig". Så jeg er aldrig gået ud med nogen eller haft sex med nogen, hverken drenge eller piger (jeg er biseksuel). Hvilket er et kæmpe problem, for jeg bliver så let liderlig.
Alle tror, jeg er så uskyldig, men for fanden, hvor vil jeg bare gerne have sex. Desværre er jeg for genert til at gøre tilnærmelser over for folk, som jeg er usikker på, om de er til store piger, og det er svært at finde ud af, om de er friske på et godt "sex og venskabs"-forhold. Så jeg vendte mig til Sexwriter.
Ja, jeg ved godt, det ikke altid er sikkert, men jeg vidste, hvordan jeg skulle håndtere det. Jeg lagde en profil op, hvor jeg ledte efter en mand eller kvinde, der var frisk på at have det sjovt med en tyk pige, og fik snart nogle svar. Jeg sorterede i de mistænkelige typer og dem, der var til ting, jeg ikke rigtig er med på (BDSM, vandlege osv.), og det var så, jeg stødte på et dejligt par.
En 28-årig overvægtige kone (Lisa) og hendes 30-årige buttet mand (Peter) kontaktede mig og sagde, at de ledte efter en til sex og venskabs med for dem begge. Efter noget snak, udveksling af oplysninger og billeder besluttede jeg, at jeg gerne ville lære dem at kende. Vi begyndte at sms´e og sende flere billeder.
Peter elskede virkelig at sex, og det var jeg okay med, intet får mig mere tændt end at høre, hvad han har tænkt sig at gøre ved mig. Han sendte mig billeder af hans pik, og jeg var glad for at se, at det var en flot tyk 21 cm pik. Selvfølgelig var en lille smule skjult under hans mave, men det er okay. Lisa sms´ede ikke så meget, men når hun gjorde, var det billeder og videoer af hende og Peter, der knaldede som gale.
Dette par var præcis, hvad jeg ledte efter, de accepterede, at de ikke behøvede at tage det stille og roligt med mig, selvom jeg aldrig havde været sammen med et andet menneske før. Jeg har brugt dildos på min fisse og røv i årevis og kunne lide det hårdt. Så i det øjeblik de spurgte, om vi skulle mødes, greb jeg chancen.
Det var en fredag aften, efter jeg var færdig med mi opgave. Jeg tog brusebad og barberede mig og tog en sød kjole på, og så ventede jeg angstindgydende, til det tidspunkt de havde sagt, de ville hente mig på mit kollegieværelse, da jeg ikke har en bil på kollegiet. Da de ankom og vinkede mig hen imod sig, steg Lisa ud af bilen og gav mig et stort knus. Det chokerede mig lidt, for jeg er ikke til store knus, men det er ingenting sammenlignet med, hvor tætte vi skulle blive snart.
Til min overraskelse satte Lisa sig bag i SUV´en sammen med mig, og da vi var på plads, kørte Peter væk fra kollegiet og startede på de 25 minutters kørsel tilbage til deres landsted. De første par minutter snakkede de med mig om hverdagslige ting, og om, at de var så glade, da jeg svarede på deres e-mail. De spurgte, om jeg var nervøs, og fortalte mig, at der ikke var noget at bekymre sig om. Så skiftede stemningen pludselig lidt.
Lisa begyndte at bevæge sig lidt tættere på mig og lagde sin hånd på mit lår. "Maja, vi er så spændte på at vise dig glæden ved at være sammen med et andet menneske. Peter og jeg blev ved med at blive så tændte, når vi talte om alle de ting, vi skal gøre."
Mens hun talte, begyndte hun at stryge mit lår beroligende. "Peter og jeg vil virkelig gerne lære dig at kende, og indtil videre virker du som sådan en vidunderlig pige."
Lisas hånd kom tættere og tættere på mit skød, mens hun talte, indtil den næsten strejfede det følsomme sted. Da jeg ikke gjorde noget for at stoppe hende, gik Lisas hånd under min kjole og begyndte at løbe op og ned ad mit inderlår. Jeg var lidt chokeret, for jeg havde ikke forventet, at der ville ske noget så snart, men jeg protesterede ikke. Det tændte mig virkelig.
Instinktivt spredte jeg mine ben lidt mere, da hun kom tættere på min fisse, og Lisas hånd fik endelig mere adgang og nåede frem til mit undertøj, hvor hun forsigtigt gned min klit. Forventningen og ventetiden fik mig til at gispe lidt, da hun endelig rørte mig, hvilket fik Lisa til at holde pause et øjeblik.
Stille spurgte hun mig: "Er det okay? Jeg vil ikke gøre dig utilpas."
Jeg fortalte hende hurtigt: "Åh, det er okay, jeg har det fint... Er bare ikke vant til det... Men det føles godt."
Lettet begyndte Lisa at gribe min klit gennem mine tynde trusser igen, denne gang med lidt mere pres. På det tidspunkt var jeg så ophidset, at min klit ikke var svær at finde. Da det føltes godt, spredte jeg mine ben igen bredere, og det gav Lisa mere plads til at gribe min fisse fuldt ud.
Hun kneb og gned forsigtigt min klit, og så ville hun sprede mine skamlæber og lægge nok pres på for at finde mit nu våde hul. Da jeg begyndte at gennembløde mit trusser, skubbede Lisa det til side og begyndte langsomt at kneppe min fisse direkte. Berøringen af et andet menneske, der ramte alle mine ømme steder, gjorde mig virkelig tændt, og jeg begyndte at trække vejret tungt, mens hun legede med min klit og dyppe fingerspidserne ind i mit hul hvert på skift.
Inden for få minutter stønnede jeg og orgasmen rullede gennem mit underliv, glad for hvordan tingene var gået indtil videre. Jeg lagde mærke til, at Peter så på fra bakspejlet og smilede, mens hans kone fik mig til at komme. Det var ikke nok for mig, og jeg tror, Peter kunne mærke det, for snart spurgte han: "Føles det godt, Maja?" Hvorpå jeg udstødte et blødt "ja", og han svarede: "Vil du have mere?"
Jeg nikkede hurtigt og kiggede på Lisa i håb om, at hun forstod. Det gjorde hun.
Hun trak hånden til sig, Lisa rullede lidt væk og bad mig derefter om at positionere mig selv, så min ryg lænede mod bildøren, og mine ben lå lidt over Lisas. Jeg løftede min røv i området lidt, mens hun begyndte at tage mit trusser af, og lod hende trække det af og ned på gulvet i SUV´en.
Med det ene ben placeret på Lisas skød og det andet hængende over siden af sædet, havde hun fuld adgang til min fisse. Da hun var komfortabel, begyndte Lisa at stryge min fisse igen, men denne gang, da hun begyndte at dyppe fingerspidsen ind i mit hul, stoppede hun ikke. Efter alt hendes arbejde gled hendes langfinger lige ind og vippede forsigtigt rundt.
Hun pumpede sin finger ind og ud, indtil hun følte, at jeg var klar til en finger til. Hun trak næsten helt ud, Lisa indsatte både sin ringfinger og langfinger denne gang og begyndte at lave en kommende bevægelse med sine fingre. Dermed strejfede hun et virkelig ømt område, og jeg udstødte et gisp af vellyst.
"Kan du lide det sted, ikke?" spurgte hun, mens hun begyndte at fingerkneppe mig og gned op mod det sted hver gang hun kunne.
Det føltes så godt, hendes fingre var lange og tykke, og jeg troede ikke, det kunne blive meget bedre... indtil hun indsatte en tredje finger. Dermed følte jeg min fisse strække sig lidt bredere, og hun begyndte at støde og vride sine fingre.
Hun lagde sin anden arm på min mave og begyndte at bruge sin venstre hånd til at gribe min klit, mens hendes højre hånd fingerkneppede mig hurtigere og hårdere end før. Mens Lisa finger kneppede min fisse, blev min vejrtrækning hurtigere, og jeg vidste, at jeg var ved at blive ramt af min første bølge af vellyst.
Jeg lukkede øjnene tæt og greb fat i Lisas ben og bil sædet. Lisa mærkede min pludselige sammenknebne på hendes fingre og begyndte at ramme det sted igen hårdt og hurtigt.
"Kommer du? Skal du komme overalt?"
"Ja," gispede jeg, "Jeg skal komme. Jeg skal komme." Jeg begyndte at støde med hofterne for at matche hendes fingre, klynkede af vellyst, mens hun bragte mig til klimaks. Jeg udstødte et lille skrig, kom overalt på hendes fingre og kollapsede i sædet.
"Det er hvad jeg kan lide at høre," råbte Peter forrest.
Lisa trak sine fingre ud og gav mig et øjeblik til bare at ligge der, fange mig selv og tage imod hvad der lige var sket. Da min vejrtrækning var jævn, gav Lisa et lille slag til min fisse, som fik mig til at springe op og grine.
Dermed satte jeg mig op og rettede på min kjole, stadig strålende af at føle mig så god.
Lisa, Peter og jeg brugte de sidste få minutter af bilturen på at snakke, før vi ankom til deres sted.
Da vi var der, tog Lisa og Peter mig med op til deres lejlighed og sagde, at jeg kunne tage plads i stuen. Da jeg var kommet på plads, gav Lisa og Peter mig en drink og satte sig omkring mig.
Vi lyttede til musik, snakkede om livet og vores interesser. Det var en behagelig snak, jeg kunne virkelig godt lide deres personligheder, de fik mig til at føle mig komfortabel og glad for at være der. Men snart nok lagde jeg mærke til ændringen i atmosfæren og udtrykket i Peters og Lisas øjne, de samme som lige før Lisa fingerkneppede mig. Det gjorde mig hel ophidset igen.
Denne gang var det Peter, der tog de første skridt. Han flyttede sig tættere på og begyndte at kysse min hals, hvilket er et totalt svagt punkt for mig. Mens han kyssede min hals, gled hans hånd under min kjole og bh og begyndte at lege med mit store tunge bryst. Han suttede og kyssede min hals og bevægede sig ned til mit kraveben og sendte gys af begejstring ned gennem min krop.
Mens han greb om mit venstre bryst, klemte og nappede i brystvorten, lagde jeg mærke til, at Lisa langsomt rejste sig og gik ind i et andet værelse. Jeg var nysgerrig, men ikke nok til at få Peter til at stoppe. Især ikke fordi Peters hånd, der legede med mit bryst, havde fundet vej ned til min bare fisse og begyndte at skubbe sine fingre ind i mit hul.
Jeg var stadig våd fra bilturen, og to af hans fingre gik pænt ind, men det var stadig sådan en anderledes følelse. Hans fingre var tykkere og ru end Lisas, de nåede endnu længere, rørte let mit yndlingssted igen og igen.
Peter gik langsomt og stabilt og spurgte: "Føles mine fingre godt, kan du lide at blive kneppet af mine tykke fingre?"
Jeg stønnede og nikkede og holdt fast i hans arm, mens hans store fingre penetrerede mig. Han blev ved, og jeg fik lyst til at bede om mere, da han langsomt trak dem ud.
Jeg var bestemt skuffet, men før jeg kunne protestere, rejste Peter sig og tegnede til, at jeg skulle følge ham. Jeg var så liderlig, så jeg fulgte ham uden spørgsmål. Vi gik et par døre tilbage og fandt Lisa stående nøgen i deres soveværelse. Hun gik gennem sine skuffer og tog mange sexlegetøjer frem, der var gemt væk. Peter knælede på sengen og gjorde tegn til, at jeg skulle komme over og lægge mig på ryggen. Jeg gjorde som han sagde og lagde mig forsigtigt på sengen, mit hjerte bankede af nervøsitet og begejstring.
Peter begyndte at skubbe min kjole op, så min nederste halvdel var i fuld udsigt, og syntes at nyde synet, da han tog bukser og boksershorts af og afslørede sin store pik, der allerede var stiv. Oprejst ved siden af sengen begyndte Peter at stryge sin pik og spurgte mig: "Du sagde, du var på prævention, korrekt?"
"Ja"
"Kan jeg klø på?"
Det ophidsede mig, da jeg hørte, at sex uden kondom føles bedre for både kvinden og manden, svarede jeg hurtigt: "Selvfølgelig."
Peter smilede og klaskede kanten af sengen, "Maja, kan du flytte din røv til kanten her?"
Jeg gjorde som Peter sagde, for jeg vidste præcis, hvad han forberedte sig på. Lisa sluttede sig til os på sengen, men holdt sig stadig på afstand, mens hun lænede sig mod hovedgæret og begyndte at bruge et legetøj på sin klit, mens hun så på os.
Stående mellem mine åbne ben strøg Peter sin pik, begyndte at fingerkneppe mig igen, drejede dem rundt og sørgede for, at jeg var dejlig og klar.
Lisa begyndte også at komme i gang og beordrede Peter rundt på en legende måde. "Kom så skat, skal du fucke hendes dejlige unge fisse? Kom så, fuck hende hårdt. Du hørte hende i bilen, hun er klar."
Klar var jeg, og til min fornøjelse trak Peter og hans fingre ud og begyndte at lægge sin nu fuldt erigerede pik på plads. Den var lige så stor, som jeg huskede fra billederne, og jeg kunne ikke vente med at blive kneppet af den.
Da spidsen af hovedet var ved indgangen til mit hul, begyndte Peter at skubbe. En bølge af vellyst kom over mig, da hans store pik langsomt begyndte at gå dybere og dybere ind. Da hans pik var et par centimeter inde, trak han helt tilbage ud, stillede sig på plads igen og skubbede tilbage ind, denne gang med lidt mere kraft.
Langsomt begyndte han at støde, gik dybere og dybere med hvert stød. Det gjorde ikke ondt, men jeg vidste, at Peter var forsigtig med ikke at skubbe mig for langt for min første rigtige pik. Han fortsatte dette, indtil hans pik ramte mine dybeste dele.
"Jeg er helt inde, Maja. Hvordan føles det?"
Smilende sagde jeg: "Fantastisk, det føles så godt, og din pik er så tyk."
"Er du klar til mere?"
Så snart jeg nikkede, begyndte Peter at støde med sin fulde længde. Stadig roligt pumpede han ind og ud, gned sin pik mod væggene i min skede hver gang han trak ud. Pludselig stoppede han, og jeg gav et lille klynk af protest, men heldigvis var han ikke færdig.
Han klaskede mine ben til den ene side, Peter spurgte: "Kan du vende dig om og komme op på alle fire?"
Jeg adlød glad, spændt på at prøve en ny stilling og fast besluttet på at blive kneppet igen. Så snart jeg vendte mig om, bragte jeg mig selv til kanten af sengen igen og vippede i forventning. Efter at have spredt mine ben lidt, så min fisse dykkede for at stille sig på linje med hans pik, fandt Peter mit hul og begyndte at skubbe ind. Jo dybere han kom, jo mere indså jeg, at dette var en helt ny følelse, hans pik syntes at røre ved alle nye områder.
Til min overraskelse og fuldkommen fornøjelse tog Peter det ikke så langsomt denne gang, og så snart han havde sin fulde længde i mig, begyndte han en stabil stødende bevægelse. Jeg stønnede og pibede, mens han kneppede mig doggy style. Efter et par minutter begyndte min krop at skrige efter mere.
Jeg følte hans pik ramme mig dybt inde og strække mit dejlige våde hul, jeg vidste, jeg ville have mere.
Stadig usikker på, hvordan jeg skulle gribe det an, samlede jeg mod og fremsatte en lille bøn: "Hårdere... tak."
Jeg tror ikke, Peter hørte mig, men Lisa, som nød scenen, gjorde. Hun begyndte hurtigt at opfordre mig til at tale højere. " Vil du have det hårdere? Kom nu, du skal sige det højere. Fortæl ham, hvordan du vil have det, fortæl ham, hvad dit fisse hul vil have."
Jeg var super flov, men al fornuft var tabt, og hun havde ret. Jeg var så våd, og det føltes så godt, men jeg ville have mere. Så højere denne gang sagde jeg: "Peter, fuck mig hårdere. Jeg har brug for det hårdere."
Jeg tror, han holdt tilbage, for så snart han hørte min bøn, greb Peter mine fede talje deller hårdt og gjorde præcis som jeg bad om. Han kneppedemig HÅRDT. Han holdt mig nu tæt på plads, mens han hamrede sin pik i mig. Jeg begyndte at lade små skrig slippe ud hver gang han hamrede sin store pik dybt ind i min fisse og hørte en dejlig klaskende lyd hver gang Peter stødte dybt indeni. Han fortsatte med at banke min fisse nådesløst, selv da mine arme gav op og kun min røv stadig var i vejret. Dette syntes at give ham endnu mere incitament, da han lagde mere af sin vægt i hvert stød.
På det tidspunkt stønnede jeg og lavede lyde, som jeg kun troede, folk i porno videoer lavede.
Lisa så på, mens hendes mand bankede sin pik ind og ud af mig, mens hun kneppede sin fisse med en dildo. På det tidspunkt hamrede hun dildoen ind og ud af sin egen fisse, skreg vildt, mens hun begyndte at nå sit klimaks. Jeg kunne ikke være meget opmærksom på Lisa, da Peter også var ved at komme til en afslutning.
På det tidspunkt havde Peter kneppet mig så hårdt, at jeg bevægede mig længere og længere væk fra kanten af sengen. I stedet for at stoppe og flytte mig tilbage, trådte Peter på sengen, lagde sin vægt på mig og begyndte at kneppe mig, mens han stod oven på mig.
"Åh fuck! Maja... Jeg kommer til at komme! Jeg kommer i din fede fisse!"
Jeg følte Peters pik blive større og hårdere. Hans stød endnu mere aggressivt. Han bankede mig ned i sengen, og jeg kunne ikke længere holde mine hofter hævet med kraften og vægten af hvert stød. Jeg stønnede og klynkede i en mærkelig vellystig smerte og skreg endelig, da han med et sidste stød begravede sin pik dybt i min fisse og kom.
Fornemmelsen var fantastisk, da jeg følte hans sperm hælde ind. Med et par små stød mere frigav han resten af sin ladning i mig og trak sig derefter ud for at lægge sig på sengen.
Vi sad alle sammen og fangede vores åndedræt. Jeg følte mig træt og endda lidt øm, men jeg var i himlen.
Efter at have ligget der et øjeblik, rejste Lisa sig og klaskede let min røv mens hun smilede til mig. "Ser ud til, du virkelig nød din første gang. Er du okay?"
Jeg blev ved med at ligge der, men nikkede og sagde: "Ja, det føltes virkelig godt. Jeg er dog lidt tørstig."
Lisa klukkede: "Det er ret meget af et træningspas for os store piger, ikke? Vil du have noget vand?"
Igen nikkede jeg.
Lisa forlod værelset for at hente vandflasker, og Peter satte sig endelig op. Han så meget tilfreds ud og rullede tættere på for at være på sengen og begyndte at gnubbe min ryg. "Du føltes fantastisk, Maja! Din dejlige lille fisse tog mig som en mester."
Jeg var flov over ordene, men jeg tog det som et kompliment.
Endelig satte jeg mig op og spurgte, om jeg kunne gå på toilettet. Peter viste mig hurtigt vejen. Mens jeg var derinde, gjorde jeg lidt rent og lettede mig. Da jeg var færdig, fandt jeg Peter og Lisa, der så TV i deres seng. De klaskede på sengen nær dem og inviterede mig til at slutte mig til dette afslapningsøjeblik. Vi sad i lidt tid og så noget CSI.
Efter afsnittet af CSI begyndte Lisa og Peter at snakke med mig om universitetet, om arbejde og endda om, hvordan jeg havde det, da Peter kneppede mig. At snakke om det begyndte at gøre mig liderlig igen, og jeg begyndte at vride mig.
Lisa lagde mærke til det. "Er du klar til endnu en runde?"
Jeg rødmede og sagde "Ja".
Til min overraskelse greb Peter min røv og spurgte: "Vil du prøve anal denne gang?"
Da jeg kan lide at bruge butt plugs og dildos på min røv, sagde jeg: "Ja da. Det vil dog kræve lidt forberedelse."
"Det er helt okay, det er ikke rigtig Lisas ting, så det er rart at gøre det, når jeg kan."
Dermed slukkede Peter for fjernsynet, og Lisa gjorde glidecreme og en dildo klar. Mens hun gjorde det, tog jeg resten af mine tøj af og kom op på alle fire igen, og Lisa positionerede sig bag mig.
"Spred dine ben lidt."
Da jeg spredte dem, hældte Lisa smøremiddel ned ad min røvspalte og på sine fingre. Hun gned smøremidlet rundt om mit røvhul og begyndte forsigtigt at skubbe sin langfinger ind. Gradvist begyndte hun at gå dybere og dybere, efterhånden som mit røvhul slap af og blødgjordes. Da hendes finger var inde forbi hendes kno, trak hun den ud og tilføjede mere smøremiddel. Efter et par flere forsigtige skub fingerkneppede hun min røv og tilføjede en anden finger, da jeg var komfortabel nok.
Hun vippede sine fingre rundt og drejede dem, mens hun følte mine indre vægge i min røv. Det føltes så godt, at jeg fik selvtilliden til at sige: "Du kan begynde at bruge dildoen nu."
Lisa argumenterede ikke og begyndte at gnide glidecreme over hele dildoen.
Dildoen var omkring 3/4 længden og halvtykkelsen af Peters pik, så jeg var ikke bange for at tage den. Langsomt indsatte hun dildoen, og med de glatte kanter og glidecremen gik den nemt og smertefrit ind. På det tidspunkt var Peter hård igen, og sat sig ved enden af sengen og så på os, mens han strøg sin pik.
Endelig rejste Peter sig og gik til bagsiden af Lisa og fortalte hende, at hun skulle komme op på alle fire, ligesom jeg havde. Lisa smilede og fortalte mig at tage dildoen og fortsætte med at kneppe min røv med den. Så snart jeg var på plads og gav dem plads, begyndte Peter at kneppe Lisa bagfra. Han var ikke lige så kraftfuld som da han kneppede mig, men de syntes begge at nyde det meget. Han vidste præcis, hvordan han skulle tage og bevæge sig for at få Lisa til at skrige.
Jeg fortsatte med at løsne min røv og gribe min klit, mens Peter kneppede sin kone. Det var så ophidsende at se to mennesker kneppe lige foran mig, og jeg begyndte virkelig at komme i gang med at kneppe min røv. Inden for få minutter stønnede Lisa højt og hamrede sin røv op mod Peters pik. Dette fortsatte i et par sekunder, indtil Lisa greb sengen hårdt, skubbede hovedet ned i en pude og udstødte en dæmpet skrig.
Da hun var færdig med at komme, faldt Lisa ned på sengen og trak vejret tungt. Peter stod ved kanten af sengen, hans pik stadig stenhård, og kiggede på mig. "Tror du, du er klar? Eller vil du bruge din fisse igen?"
Jeg var så ophidset over alle dagens sjov, at jeg ikke ville give slip på denne chance. "Nej, det er okay, jeg er klar til at den."
Uden at skulle spørges fjernede jeg dildoen og lagde den på sengen, kom derefter op på alle fire igen. Peter greb glidecremen og positionerede mig, hvor han ville. Ligesom Lisa havde, hældte Peter en god mængde glidecreme ned ad min røv og gned det hele rundt og inde i min røv. Efter at have kørt noget glidecreme på sin pik, stillede han sit pikhoved på plads og begyndte igen at skubbe forsigtigt.
Hans pik var bestemt større end dildoen, men den forsigtige strækning gav mig en bølge af adrenalin. Med små stød kom Peter dybere og dybere ind i min røv. Det sidste stød skubbede resten af hans pik ind, og det chokerede mig lidt med, hvor dybt den nåede. Peters pik var begravet i min røv helt ned til bunden. Han sad der et øjeblik og begyndte derefter at trække ud til spidsen. Igen skubbede han tilbage ind, men hurtigere og med mere kraft. Dette fortsatte, indtil han havde en stabil hastighed.
"Shit" gispede han "Det føles fucking godt. Er du okay?"
"Ja, der var lidt smerte i starten, men det føles godt nu."
Mens Peter pumpede, kravlede Lisa under mig og begyndte at bruge en lille bullet vibrator på min klit. Jeg gispede overrasket og råbte: "Åh gud! Hellige... det føles så godt." Fornemmelsen af Peters store pik, der gned sig indeni mig, og vibratoren føltes så godt. Jeg begyndte at stønne og stønne.
Jeg tror, Peter tog dette som et godt tegn, så han trak sig ud, sprøjtede mere glidecreme i mig og på sin pik, hamrede derefter sin pik tilbage ind. Før jeg vidste af det, hamrede Peter mit røvhul, han må have følt sig godt, for han var ikke så forsigtig, som han havde været før. Han greb mine hofter igen, Peter hamrede sin store pik ind i mig igen og igen. Hans pik føltes så dyb, jeg forestillede mig, den var i min mave.
For anden gang den dag følte jeg bølgen af ekstrem vellyst begynde at ramme mig. Mine armer slap ud, og jeg begyndte at vugge Lisas hoved, der var under mig. Mit åndedræt blev ujævnt, og jeg begyndte at skrige.
"Åh fuck! Åh fuck! Jeg kommer til at komme. Stop ikke! Åh gud!"
Peter fuckede min røv hårdt og hurtigt, Lisa slikkede mit bryst, der var i hendes ansigt, og fortsatte med at gnide den bullet vibratoren på min klit.
"Skal du komme? Skal du komme fra min pik i din røv? Din dejlige fede tøs!"
"Ja! Åh gud, fuck mig!"
Jeg strammede mit greb i Lisa og hamrede min røv mod Peter og skreg "Åh min gud!!" da min krop rystede, og jeg kom. Peter gav min røv et par slag mere, mens min krop sitrede, og jeg klynkede af vellyst.
Jeg kollapsede i en rystende bunke på sengen og så Lisa give Peter et håndjob, indtil han også kom.
Vi sad alle sammen og slap af igen. Jeg planlagde at overnatte, så jeg havde det ikke dårligt, da jeg endelig faldt i søvn af udmattelse.
Det var første gang, jeg som fed 20-årige tøs blev kneppet, og det var fantastisk. Jeg har haft et par flere lege aftaler med dem siden
kv/Maja
Erotiske noveller skrevet af simones tanker