Mit ægteskab gik i stykker da jeg netop var fyldt 25. Markus og jeg havde været kærester siden 1. G og havde lovet hinanden livslang kærlighed ved alteret allerede 3 år efter, da vi begge var 20 år gamle. Men det varede kun indtil han en dag kom hjem og fortalte at han havde mødt den helt store kærlighed. Det kan man jo ikke kæmpe imod. Hvis der virkelig er tale om kærlighed, så skal man give slip på hinanden. Vi arbejdede samme sted, så jeg sagde også mit job op og tænkte at jeg hurtigt kunne finde noget andet.
At Markus forlod mig, efterlod mig naturligvis skuffet og også lidt vred til at begynde med, men det kom jeg nogenlunde hurtigt over. Faktisk meget hurtigt. Jeg havde allerede sex 6 dage efter at jeg var flyttet fra Markus. Med en noget ældre mand, som jeg havde mødt en aften jeg var i byen med Sofie, min bedste veninde helt siden 1. klasse.
Nå, men som sagt var jeg flyttet fra Markus og hjem til mine forældres gård, der ligger lidt uden for Aarhus. Det var ganske udmærket. Mit gamle værelse blev ikke brugt til noget særligt, så jeg kunne bare komme med de møbler, der var mine og så flytte ind. Hjemme opdagede jeg, at mine forældre ikke havde ændret sig meget. Min far var stadig altid lidt gnaven, og min mor virkede bare til at fungere på autopilot. De drev kun landbrug nu, ingen dyr lige bortset fra at de tjente penge på at have nogle heste opstaldet ind imellem. En slags ”hestehotel” om man vil.
Min far havde sagt ”Tasha, nu du bor her, så vil jeg gerne at du hjælper til.” Jeg hedder Natasha, men er altid blevet kaldt Tasha. Jeg ville selvfølgelig gerne hjælpe til, så mit nye job blev at sørge for at hestene havde foder og vand og kom i ly i stalden, når det var dårligt vejr. Som oftest var der 3-4 heste på besøg ad gangen. Indimellem kom ejerne forbi for at se til deres heste, som ofte var tidligere og nu pensionerede væddeløbsheste som ejerne ikke kunne nænne at skille sig af med.
En dag kom der en mand med en pony. Han havde haft den opstaldet et andet sted, men de ville ikke have den mere. Den var for voldsom havde de sagt, men det var fordi det var en hingst. ”I skal holde godt øje med ham” havde ejeren sagt. ”Han har temperament og kan ind imellem være lidt besværlig.” Jeg sagde, at han ikke skulle bekymre sig, da jeg var øvet i at passe heste. Det var helt klart en løgn, men han troede på mig.
Jeg førte ponyen ind i stalden. I boksen ved siden af stod en hoppe. Om den var i brunst ved jeg ikke men hingstens pik begyndte at vise sig. Jeg blev overrasket og stod og måbede da pikken fortsatte med at vokse indtil den var en 30-35 cm lang kæmpepik. Jeg stod bare og stirrede på den mens jeg mærkede at jeg blev liderlig og våd i fissen.
Jeg havde ikke fået rigtig sex siden ham den ældre mand. Jeg onanerede selvfølgelig, men det er jo ikke det samme som at blive kneppet godt og grundigt. Noget som Markus i øvrigt aldrig havde været god til. Som regel var han kommet alt for hurtigt og jeg havde kun yderst sjældent fået orgasme. At jeg ikke havde haft sex i flere måneder, fik mig til at stirre på den hestepik og fik alle mulige tanker om pik.
Da manden var gået, gik jeg igen ind i stalden og hen til ponyen. Dens pik hang stadig ude, men var ikke stiv. Indimellem kom der dog et ryk i pikken, måske på grund af hoppen i boksen ved siden af. Jeg gned på mit skridt gennem mine jeans, men kunne ikke rigtig mærke det. Jeg kiggede mig omkring og så at der ikke var nogen i nærheden. Jeg åbnede mine jeans og stak min hånd ned i trusserne. Min fisse var drivvåd. Jeg begyndte at massere min klit, først med en finger, så med en mere. Min anden hånd var inde under min skjorte og bh, og jeg kærtegnede mine bryster. Hele tiden stirrede jeg på ponyens enorme hestepik og jeg kunne ikke lade være med at forestille mig den mellem mine ben. Jeg kom lynhurtigt, men det var ikke nok. Jeg blev ved og kom to gange mere, før jeg lynede mine jeans op. Senere samme aften i sengen lå jeg nøgen og forestillede mig igen ponyens pik mellem mine ben. Forestillede mig at jeg blev kneppet af en enorm hestepik. Det var lige der jeg besluttede at jeg skulle prøve det, bare én gang.
Jeg gik på nettet og søgte efter alt muligt om at have sex med heste. Der var mest med hunde, men jeg fandt også en del med heste. Også videoer. Især husker jeg en, der hed ”Horsecore”. Hver gang jeg så den kom jeg lynhurtigt.
Fra min søgen på nettet var jeg klar over at nøje planlægning var nødvendig. Først skulle jeg vænne hingsten til mig, til at jeg passede og plejede den, så den fik tillid til mig. Jeg skulle selvfølgelig også finde et tidspunkt hvor jeg var alene, hvis det skulle kunne lykkes. Og jeg måtte finde noget tøj, der gav ham adgang. Når jeg arbejdede med min planlægning, var jeg konstant liderlig, og jeg onanerede hver gang jeg fik chancen. Både i min seng om aftenen men også nede i stalden når jeg var alene. Jeg var nødt til at få hestepik inden jeg blev skør af at tænke på det.
Jeg blev reddet af en tilfældighed. Min fars bror kom ud for en ulykke på sin gård ovre på Sjælland og ville ikke kunne passe sine dyr. Min far, der havde haft dyr før, tilbød ham at hjælpe ham i en uges tid. Vores egen gård krævede lige netop på det tidspunkt ikke noget særligt. Det var faktisk kun hestene, der skulle passes, så min mor tog med ham. "Har du det okay her alene?" spurgte min mor. "Ja, mor, du skal ikke bekymre dig om mig," sagde jeg og prøvede at dæmpe min begejstring. "Det er jo ikke andet end nogle få dage."
Jeg stod i indkørslen og vinkede farvel til dem, da de kørte. Så skyndte jeg mig tilbage ind i huset. Jeg tog mit arbejdstøj og undertøj af, og tog i stedet en t-shirt og en nederdel på og ikke andet. Jeg gik ned til hestestalden. Min krop var helt oppe at køre – det var som om at jeg sitrede overalt og kunne slet ikke slappe af. Jeg skulle endelig opfylde min drøm, opfylde det krav jeg havde givet mig selv. Min fisse sejlede, da jeg gik ind i laden.
"Hej min store dreng," sagde jeg højt. "Tasha er her for at nyde din dejlige store pik." Jeg gik ind i hans boks og aede hans hoved og derefter langs hans ryg. Jeg var både ophidset og liderlig og bed mig i underlæben. Jeg førte min hånd ind under hans mave og over på hans nosser. Jeg havde selvfølgelig set at de var enorme, men at røre dem fik mig til at ryste. Hans pik begyndte at vise sig.
Jeg satte mig på hug og begyndte at røre ved hans pik. Den blev længere, mens jeg strøg den. Han var omkring 25 cm ude på det tidspunkt, og han virkede rastløs. ”Ååååh min skat, vi kommer til at have det så sjovt" sagde jeg, mens jeg fortsatte med at stryge på hans pik. Efterhånden som den voksede, blev den stivere. "Åh ja, du kan lide, at jeg gejler din pik op, ikke sandt?" Min stemme knækkede over af følelse. Jeg havde suttet på min eksmands pik og det havde ikke altid været en nydelse, men nu rykkede jeg tættere på ponyens pik og begyndte at slikke på den. Jeg husker reelt ikke hvordan den smagte og det betød heller ikke noget.
Jeg var allerede gået for langt til at bekymre mig. Jeg kørte min tunge frem og tilbage langs den nu omkring 30 eller måske endda 35 cm lange pik. Ponyen fnøs, og dens ene hov stampede i jorden. "Mmm, du elsker den også, ikke?" sagde jeg. Min frie hånd fandt ned til min drivvåde og næsten dryppende fisse inde under nederdelen. Jeg prøvede at tage pikken ind i munden, men pikhovedet var enormt, og jeg kunne kun få en del af det ind i munden. Jeg holdt med at massere klitten og begyndte i stedet udvide min fisse, forberede den på at få ponyens pik ind i mig. Først med en finger, så to og da jeg kunne få tre fingre ind i min fisse besluttede jeg så at det skulle være nu.
Jeg vendte mig om, bøjede mig ned, trak nederdelen op og rettede ponyens kæmpepik mod min indgang. Jeg skubbede mig bagud og prøvede at presse pikken ind i min fisse. "Ååååååh" hvinede jeg da kæmpepikken spredte mine skamlæber som intet nogensinde havde gjort det før. Jeg følte at det var umuligt, men så skete det. Ponyen skød sin pik fremad og den trængte hårdt ind i mig, helt ind i bund. Jeg følte mig så fyldt ud som aldrig før, Pikken var trængt længere ind i mig, end nogen mand havde været. Længere ind end noget andet havde kunnet gøre det. Men jeg ville have mere. Jeg ville have det hele.
Jeg bevægede mig frem og tilbage og det samme gjorde ponyen. For hvert stød følte jeg at han udvidede min fisse mere og mere. At han pressede pikken langt op gennem livmodermunden og helt op i livmoderen. Jeg fik en finger ned på klitten og gned rundt på den i et sindssygt tempo mens jeg hvinede højt.
Han stødte hårdt ind i mig – og så kom han. Sprøjtede sin sperm gennem pikken og ind i mig. Og det blev ved og ved. Jeg er sikker på at min mave voksede, så meget sperm havde han sprøjtet ind i mig. Og vi var så tæt forseglede at intet kunne slippe ud. Jeg kom! Jeg skreg op da jeg fik den vildeste orgasme nogensinde, men det var også første gang at jeg for alvor havde fået mere pik end jeg havde troet muligt.
Ponyens pik begyndte at blive slap og faldt ud af min fisse. Jeg mærkede hvordan spermen i stride strømme væltede ud af mig mens jeg næsten ikke kunne holde mig på benene længere. Jeg fik mig rettet op og mærkede hvordan resterne af spermen løb ud af fissen, ned på låret og ud på gulvet, hvor der nu lå en kæmpepyt af sperm.
”Ååh skat, det var så godt.” Jeg krammede ham og han vrinskede som om han sagde ”Ja, det var godt.” Det var også som om han sagde ”Lad os gøre det igen.” Men det var måske bare mit eget ønske. Jeg havde lyst.
I stedet gik jeg over til huset og i bad. Min fisse var øm, men alene tanken om at jeg var blevet kneppet af ponyens kæmpepik fik mig til igen at blive liderlig. Mens jeg stod under bruseren, begyndte jeg at lege med min klit og stak også et par fingre ind i det hul, som kæmpepikken havde været inde i. Jeg kunne ikke få billedet af ponyen og hans pik ud af mit hoved.
De næste dage gjorde jeg det igen. Nogle dage endda to gange om dagen. Jeg kunne ikke få nok af min nye elskers kæmpepik. Min fisse var efterhånden så øm som aldrig før, men alligevel kunne jeg ikke få nok. Kunne ikke vente indtil jeg igen var fuld af den dejlige store pik.
Min mor og far ringede en dag og sagde at nu kørte de hjemad, og jeg vidste, at så var det slut. Eller måske ikke. Der kunne jo komme andre lejligheder hvor jeg kunne få ham igen. Ejeren havde nemlig ringet til min far og sagt at vi skulle have hingsten en måned mere.
Landmænd går tidligt i seng og står tidligt op. Ofte var de i seng kl. 21 og et par gange havde jeg sneget mig over i hestestalden og ladet min dejlige elsker kneppe mig. Indimellem føltes det næsten romantisk, når min elsker pressede sin kæmpepik ind i min fisse, kneppe mig og fylde mig med sin sæd.
Erotiske noveller skrevet af Maximus16