Et plejebarns krønike (Aldersforskel)
Erotiske noveller skrevet af  Hidden Square

Udgivet: 11-09-2025 00:01:01 - Gennemsnit: 4,92  Udskriv
Kategori(er): Aldersforskel | Voyeurisme | Første gang | Sex i familien - Nær relation | Analsex | Onani  Indeholder tabuemner
Antal tegn:29868
Del 



Jeg vågnede ved at der var noget støj i huset. Jeg var lige flyttet ud på landet fra byen, så det var som om stilheden overdøvede den bylarm jeg havde altid havde haft summende omkring mig, så selv de mindste lyde lagde jeg mærke til - det var en kamp for mig at falde i søvn. Jeg havde ikke helt fundet mig til rette, selvom jeg havde boet her snart en måned, og de mange nye, men positive indtryk fyldte meget i hoved. Jeg havde mødt omsorg for første gang i mit liv. Min egne forældre evnede mig ikke, og jeg var nu plejebarn på et sted ude på denne smukke gård, et pænt stykke uden for Ringsted, hvor der ikke var meget liv; for som min sagsbehandler havde sagt, så ville jeg have godt af den fred og ro der var uden for byen. Om nogle måneder bliver jeg 16, og jeg er nok i den alder, hvor jeg føler ingen forstår mig og alt i min krop forandrer sig til noget jeg ikke kender. Jeg var gået fra at være en lidt spinkel pige, med leverpostejshår, til nu at have en ung kvindes krop som fyrene kiggede efter, men faktisk ikke have forstået helt, hvad det er de kigger efter. Min hormoner væltede rundt i kroppen på mig, og jeg var i en fase hvor jeg havde en ubændig lyst til at udforske ting der for kort tid siden, bare lød klamt. Alt interesserede mig – både drenge, piger, kvinder og mænd – alt jeg kunne finde på nettet, slugte jeg sultent. Men når det kom til den virkelige verden, var jeg alt for genert få undersøgt noget eller indlede nogen form for forhold. Jeg havde ingen veninder eller venner, så al den tumult der foregik med mig og min krop, kunne jeg ikke læsse af på nogen eller spørge til råds om. Min mor havde jeg for længst opgivet, selvom det faktisk fra hende jeg havde opdaget hvad sex var. Men hun var ude af stand til at tage vare på sig selv, og min far havde jeg ikke set i mange år.

Mor sad mest på den lokale, ventende på at blive bekræftet af mænd med laveste fællesnævner, og jeg hadede hver gang hun kom sent hjem med en ny mand. Hun havde været smuk engang, men hendes halvlange, affarvede, blege hår, tøj der hang forkert på kroppen, og hendes tynde krop, var nu blot et ekko af, hvordan hun havde set ud som ung. Hendes dengang store bryster, hang nu halvfladt på hende, og hendes røv var knapt så velformet. Men hun var faktisk, når hun gjorde noget ud af sig selv, stadig en flot kvinde - selv om hun så slidt ud. Alkohol og smøger havde så heller ikke gjort det nemt for hende, men score – det kunne hun stadig i det miljø hun var nu. Man kunne ikke anklage hende for at være kræsen, og det har man ikke kunnet kalde hende i mange år, da det for hende ikke handlede så meget om kvalitet, men nok mere kvantitet, for der var mange mænd inde på hendes beskidte lagner. Man kunne altid høre, hvor det ville ende, når hun fnisende kom sent ind ad døren til vores lille 3 værelses, og hun højt tyssede på den subsistensløse gut hun nu havde fanget og trukket med hjem.

Fra jeg var ret lille, kunne jeg høre i hele lejligheden når hun havde fundet en, der ramte alle de rigtige steder, men det virkede mest af alt som virkelighedsflugt for hende, for hun kunne, uden større udfordringer, hive op mod tre forskellige mænd med hjem om ugen. Ja, nogle gange endda 2 på samme tid, uden at nogensinde at have lyst til at binde sig an med nogen. Jeg så dem aldrig, for jeg var næsten altid bare alene hjemme, og var gået i seng nå hun kom hjem. Jeg tror det mere var jagten end udbyttet der var vigtigt, og det var mere et statement overfor mig og sine omgivelser, når hun triumferende i en serenade af lyst, insisterende prøvede at holde hele opgangen vågen. Det lykkedes endda overdøve mine høretelefoner, der forgæves prøvede at holde hendes stønnen ude. Hun ville vise hun kunne få alle mænd hun ønskede. Hun var som sagt ikke kræsen, og ud fra hvad jeg, efterhånden som jeg blev ældre, lærte at forstå mere og mere, så var hun til det meste og gerne så det kunne mærkes.

For nogle år siden, havde jeg godt hørt hun var kommet hjem om natten med et par mandfolk, som var hevet med fra den lokale beverding der var åbent på dette tidspunkt. De heldige herrer skulle nu introduceres til de fine gemakker med gamle uægte tæpper og brune, slidte lædersofaer; beværtet af en erfaren, erotisk frille. Stemningen var selvfølgelig høj, og kort efter blev der åbnet nogle øl og smidt på kakkelbordet. Man kunne godt høre, hvad stemningen var på vej henimod, og der gik ikke længe før en dyb stemme udfordrede hende til at vise sine patter, og man kunne høre hende sige, ”Noget for noget”, kort efterfulgt af et højt grinende ”HOLD DA OP FOR EN SJOVER! Jeg har da en tom toværelses, hvor den kan bo i det ene kammer”. Mor når hun var bedst.

En anden dyb stemme sagde, at de lige så godt alle sammen kunne holde housewarming i den ”lejlighed”, når nu man var i festtøjet. Hun grinede igen højt, bekræftede at det var en super god idé, og snart kunne man høre smaske- og stønnelyde fra stuen. Hun havde fanme gang i en trekant, med hendes snart 14 årige datter liggende lige ved siden af stuen. Mine hormoner var allerede dengang begyndt at røre kraftigt på sig, og jeg var begyndt at bule ud med både bryster og hofter, og få hår steder jeg ikke før havde haft hår, og til min egen overraskelse blev jeg faktisk nysgerrig. Kort efter kunne man høre, at de tumlede ind i soveværelset, og min mor prøvede at tysse på dem, mens hun sagde ”ik’ så højt. Mille sover”. Men det gjorde jeg ikke.

Legen tog hurtigt fart og selv om mit værelse ikke var lige ved siden af min mors soveværelse, var væggene i lejligheden tynde nok til, at jeg kunne høre hvad der foregik. Men det der overraskede mig var, at for første gang i mit liv, mærkede jeg et seriøst sug i underlivet. Jeg havde pillet ved mig selv siden jeg var 10-11 år, fordi den kildende fornemmelse i klitten var så rar, men det her var noget andet. Jeg havde også før hørt min mor have mænd med hjemme, men jeg ved ikke hvad det var der dragede mig denne gang, og min nysgerrighed opfordrede mig til at komme tættere på. Jeg listede ud af mit værelse, og stillede mig lydløst uden for hendes dør, og kunne høre, at nu blev der hugget igennem. Mor prøvede ikke engang at undertrykke sine støn, og den velkendte lyd at klask, når man taget hårdt bagfra var meget tydelig. Lige da hun kom hjem, havde jeg egentlig syntes det var både irriterende og lidt komisk, at hun var så meget i sin egen verden, og ikke engang ænsede jeg var i lejligheden, men lige denne aften, blev jeg fanget af den rå og nærmest primale stemning. Man kunne høre, at hun havde noget i munden nu, for hendes støn lød langt mere halvkvalt. Jeg kiggede gennem nøglehullet, og kunne se i det fuldt oplyste værelse, at der stod en mand bagved hende med hænderne godt fat om hendes røv, hvor hun lå på alle fire, men jeg kunne ikke se hendes hoved. Kun hendes store bryster der slapt rystede frem og tilbage i takt med de hårde stød hun fik.

De stoppede med at kneppe, og hun trak sig baglæns fra ham der stod foran hende. Hun hev lidt efter vejret, og mumlede noget, mens hun pegede på sengen. Ham foran lagde sig ned på ryggen, så jeg kunne se han havde en, hvad jeg syntes dengang, meget stor pik. Jeg kan huske jeg tænkte, at det ikke burde være muligt, men min mor satte sig hurtigt op, og sank uden problemer ned over ham, med et vellystent suk. Ham bagved stod og spillede pik, og min mor vendte hovedet rundt, fik hans pik i munden, spyttede så på hans pik og sagde noget til ham. Han var ikke lige så stor som sin ven kunne jeg se, men han begyndte ivrigt at gnubbe sit lem. Mor lænede sig forover og blottede helt sin røv for ham bagved, og hendes bryster hang tungt ned på fyrens brystkasse under hende, mens hendes hår omkransede hans hoved. Hun holdt op med at ride ham der lå ned, og ham bagved spyttede i sin hånd, smurte pikken lidt mere ind og satte sig på knæ bag hendes røv. Han satte lemmet ind mellem hendes baller, og hun udstødte et højt, langtrukkent støn. ”ÅÅÅHHH ja. Stille og roligt.” Han gled langsomt ind, og hun begyndte insisterende at støde hårdt baglæns. ”Åh ja – knep mig. Knep min røv, din liderlige stodder – knep mig hårdt”. De begyndte at pruste tungt alle sammen.

Jeg kunne mærke jeg blev meget fugtig af den scene der udspillede sig foran mig. Jeg følte en enorm trang til at røre mig selv mellem benene, hvor jeg hurtigt fandt den lille klit. Jeg havde en lyst til at nive min brystvorter, og havde overordentlig svært ved siddende på knæ at kigge gennem nøglehullet, mens jeg onanerede på livet løs. Min mor fik pik; virkelig meget pik, og hun var vild med det kunne man høre. Alle derinde prustede og stønnede, og pludselig kunne man høre hende komme med dybe, næsten gutturale lyde. Jeg kiggede ind, og man kunne se hun knugede sig ned mod ham hun red, mens de alle sammen lå stille. Jeg kunne ikke mere, og min lille krop gennemrystedes af en orgasme jeg ikke lignende havde prøvet tidligere. Den var mere… rigtigt og dybfølt. Jeg skyndte mig tilbage til mit værelse, og kunne høre den ene af mændene stønne meget højt. Lidt flere klask og kort efter efterfulgt af et dybt, næsten klagende ”ÅÅÅÅÅHHHH JA” fra den anden. De måtte være kommet alle sammen.

Jeg lå nu i min seng, og var stadig liderlig. Min finger fandt hurtigt ned til min fugtige sprække, og stak en pegefinger så langt ind i fissen jeg kunne, men min mødom hindrede fri passage. Den virkede stram, så jeg turde ikke gøre mere. Jeg prøvede at fugte min pegefinger, og satte den mod mit jomfruelige røvhul. Det gjorde mere ondt jeg havde regnet med, og fik kun det yderste led ind i hullet. Med en finger i røven, gned jeg klitten hurtigt, og jeg havde svært ved at undertrykke et støn, men jeg var så tændt og kom hurtig af min egen behandling. Jeg kunne mærke jeg kunne blev ved, og jeg fortsatte med at pille, og jeg kom endnu et par gange. Det føltes pragtfuldt, og noget var vakt i mig.

Det føltes som lang tid siden nu, men jeg husker da jeg vågnede om morgenen, stadig med billedet at min mor der fik pik i både fisse og røv, og at jeg kunne stadig inde i mit hoved, høre lydende der kom fra hendes soveværelse. Det tændte mig – situationen og det primitive som bare var billedet på ren, dyrisk lyst. Selv om jeg hadede rigtig mange ting ved min mor, så var det her noget hvor jeg tænkte hun havde vist mig noget, der havde vakt en dyb nysgerrighed i mig. Da jeg kom ud fra mit værelse, sad min mor allerede i køkkenet, og sagde dårligt nok ”god morgen”, og end ikke kiggede ikke på mig, da jeg gik hen til køleskabet. Mændene var forduftet uden jeg havde hørt det, og man kunne ikke mærke på hende, at der var foregået noget i går, andet end hendes ånde afslørede der havde været alkohol involveret. Hun var arbejdsløs og havde været det langt tid nu. Hendes ringe liv, skulle altid gå ud over mig, og jeg var faktisk i tvivl om min mor tog penge for at blive knaldet, for vi manglede aldrig rigtigt penge Jeg fik den sædvanlige sviner, hvor hun fik fortalt hvor forfærdelig jeg så ud, og at jeg skulle hente nogle smøger og en flaske vin til hende fra købmanden. Det gjorde jeg, som altid. Alt det var blot et minde og fortid nu. Heldigvis.

Jeg var sluppet ud af det efter næsten 2 års tovtrækkeri med myndighederne. Jeg var enebarn, og var nu kommet væk fra tilværelsen i det sociale boligbyggeri. Jeg hadede at gå i skole, og havde det bedst i mit eget selskab, men alligevel var det paradoksalt nok, skolen der havde endt med at være mit vendepunkt. Jeg havde skiftet skole for tredje gang inden for få år, og min nye klasselærer havde fat i mig kort efter jeg var startet. Jeg gik i 9. klasse, men hun kendte åbenbart lidt om mine udfordringer. Allerede få uger inde i min tid på den nye skole, havde jeg pjækket et par dage, og jeg kunne som sædvanligt ikke finde nogen jeg kunne socialisere med. Men Karin, som min lærer hed, hev fat i mig en eftermiddag - bare om jeg havde lyst til at snakke lidt. Det var sidst på dagen, og vi var ikke så mange tilbage på skolen, så hun spurgte om jeg ville have en kop kaffe på lærerværelset. Normalt måtte vi elever ikke komme med på lærerværelset, men vi var kun os.

Hun var alt det alle andre voksne ikke havde været i mit liv. Hun var lyttende, forstående og moderlig, og begyndte langsomt at se hende i et helt andet lys – ikke bare en lærer. Hun var en kvinde i start 40’erne, lidt buttet, lysebrunt hår med en smule grå stænk, med designer briller der passede perfekt til hendes fine ansigt. Smukke blå øjne som var dybe og levende og et smil som bare udviste tillid. Hun var faktisk en del mindre end jeg (jeg er 170 cm), og hendes frodige figur, havde givet hende god fyldig røv og et sæt gode bryster. Hun virkede meget moderlig og havde et intenst udforskende blik.

Hun var ugift fortalte hun, og var aldrig blevet velsignet med børn, så hun var bare sig selv og sin familie – en søster der boede på landet med sin mand og deres landbrug. Hun var meget nem at tale med, hvor man blev trukket helt ind af hendes sind, næsten forført og jeg klikkede virkelig godt med hende. Vi havde ikke snakket meget sammen, før hun fik åbnet op for Pandoras æske, og det endte med jeg hældte alle min problemer og dårlige opvækst ud over hende, som endte med at være startskuddet til et nyt liv. Jeg græd, hun krammede mig og holdt mig helt tæt, og jeg følte en utrolig nærhed til hende - følte hun så mig for hvad jeg var. Jeg havde ikke før følt noget på denne måde over for et andet menneske, og jeg kunne ikke helt placere det, for jeg så ikke kun hende, men også hendes krop, sind, statur og karisma. Hvad var det her? Jeg kunne slet ikke placere dette virvar af følelser.

Karin fik mig hurtigt til en sagsbehandler og men alligevel tog det næsten to år, at komme væk fra min mor, til trods for den situation jeg var i, men det var åbenbart svært at finde en plejefamilie. Min far var aldrig en mulighed, og fik heller ikke lov til at blive det. Jeg kender ham jo ikke. Men det skulle vise sig, at Karin havde gode forbindelser inden for det offentlige, og hun vidste faktisk en del om netop plejefamilier fra hendes tætteste kreds. Hun havde måtte trække gevaldigt i nogle tråde, for det endte nemlig med at jeg kom i pleje hos Karins lillesøster Katja og hendes mand Jesper, der havde en stor gård med 2 huse og en staldbygning og med en fin gårdsplads i midten, med et lille træ og borde og bænke omkring.

Katja var i midt 30’erne, og Jesper lige over 40, og virkede super flinke. De havde heller ikke nogen børn, men de havde tidligere haft op mod 4 plejebørn, men nu havde de kun 1 tilbage. Det var faktisk ikke meningen de skulle have flere ind, og det havde krævet noget overtalelse at få mig placeret. Mikkel der lige var fyldt 17, var en stor, ranglet, næsten 2 meter høj fyr, med mørkt krøllet halvlangt hår, og ikke en fyr jeg ville vende mig om efter. Han var lidt kikset at se på, og viste sig at være meget nørdet. Han gik mest op i sin computer, sin skole og sin cykel.

Katja var næsten en tro kopi af sin søster. Ikke lige så buttet, helt lyst halvlangt hår, en smule højere, større bryster der lignede de sad flot, og med et væsen der var lige så tillidsvækkende og rart som Karins. Jesper var en bredskuldret landmand, med et stort smil og knapt så meget hår på hovedet, som var klippet helt ned, og et venligt, smilende ansigt, og ret pæn faktisk. Han var ikke så meget højere end Katja, men man kunne se der var muskler på den tætbyggede, mellemhøje krop. Han var 3. generation på gården, og havde boet her hele sit liv. Han havde to brødre, som vist ikke boede i nærheden mere, og hans mor, som boede inde i byen i en lejlighed. Hans far levede vist ikke var mere, som også var derfor at Jesper havde overtaget gården.

Min sagsbehandler og jeg blev budt velkommen, og der blev hurtigt lavet en overdragelse hvor jeg blev vist op til mit nye værelse. Vi havde flere gange tidligere alle sammen mødtes, så det her var bare, at hvis jeg var klar, kunne jeg flytte ind jeg var velkommen. Jeg var mere end klar, for jeg ville bare væk nu, da jeg ikke orkede at være sammen med min mor mere. Jeg skulle bo i den ene længe, sammen med Mikkel, hvor vi havde hvert vores eget, store værelse, der lå i hver sin ende på førstesalen. Jeg havde 35-40 m2 for mig selv i et fint møbleret værelse, og mellem vores værelser havde vi et fælles stort badeværelse og toilet.

Det var så her jeg skulle tilbringe mit nye liv, og efter jeg havde pakket ud og fundet mig til rette faldt jeg meget hurtigt til. Katja og Jesper var gode til at inkludere mig i deres hverdag, med pligter og familiært samvær der gjorde at jeg meget hurtigt følte at jeg havde været her altid. Tonen næsten med det samme fri og tillidsfuld, hvor vi blev en del af hinandens hverdag. Mikkel og jeg begyndte også at tale langt mere sammen, og kunne rigtig godt lide hinandens selskab. Han var, som jeg, ret introvert, og det krævede lige lidt forståelse af hinanden, før vi begyndte at tale mere løst sammen. Han havde ikke haft forældre siden han var helt lille, og havde boet på gården nærmest altid følte han.

Men nu her, efter en måned, lå jeg her. Huset var stadig nyt, men jeg følte mig helt tryg. Lydende var stadig nye, og nu - vågnede jeg ved noget støj, jeg ikke havde hørt før. En slags knirken. Jeg kiggede på mit ur, og klokken var 1 om natten. Jeg stod op og kiggede rundt i mit værelse, der blev lyst op af fuldmånen som kiggede ind gennem vinduet i taget. Her i marts måned, var det meget mørkt, men jeg kendte efterhånden mit værelse rigtig godt. Jeg listede lidt rundt, for at finde ud af hvad der støjede, og fandt hurtigt ud af, at det lød til at komme ude fra gangen. Jeg var helt vågen nu, men mærkede jeg skulle tisse og gik ud mod badeværelset. Jeg sov for det meste i trusser og t-shirt, og jeg åbnede stille min dør, listede ud ad døren, og nu kunne jeg genkende lyden, som en knirken fra en stol. Jeg så at Mikkels dør stod på klem, og det flimrede inde fra hans værelse. Han gamede nok, tænkte jeg. Jeg listede lydløst ud på badeværelset uden at lukke døren, og tømte blæren.

Nu syntes jeg at kunne høre stønnen fra Mikkels værelse? Så han porno? Jeg blev nysgerrig og da jeg havde tisset, gik jeg så lydløst jeg kunne hen mod Mikkels dør, og håbede gulvet ikke ville give lyde fra sig. Det gjorde det heldigvis ikke. Jeg stillede mig, så jeg kunne se ind ad hans dør, skråt bag ham, hvor han sad i sin stol inde til højre med ryggen til mig, med headset kun iført T-shirt og nøgent underliv. Var det ham der havde stønnet? Jeg kunne ikke se nogle af hans interessante dele, da hans højre arm skærmede af, og han sad med hånden på musen. Men på hans skærm skete der i hvert fald noget. En ældre, gråhåret, buttet kvinde tæt på de 60 år antog jeg, ret spinkel med små bryster var i gang med at få pik i røven af en ung, veludrustet fyr og hun kunne lide det, men jeg kunne kun høre lyden meget svagt fra hans headset. Billedet skiftede til nogle mindre ikoner. Ny video dukkede op, og nu var det en smule yngre kvinde, der lignede hun var i 40erne, der suttede pik. Hun ikke bare suttede, hun slugte grådigt pikken, så tårerne stod ud af øjnene på hende og lange savltrævler blev trukket ud af munden på hende hver gang fyren trak pikken tilbage. Han stødte den hurtigt langt ned i halsen på hende igen, mens hun bedende, med mascaraen løbende ned ad kinderne kiggede direkte op på ham mens hun gispede efter vejret, når han lod hende få vejret. Mikkel kunne vist godt lide modne kvinder.

Mikkel lænede sig tilbage, og jeg fik et glimt af hans pik, og hold – nu – op. Det var jo ikke en pik, det var et bat. Han trak hånden ned til pikken, og begyndte at spille den langsomt op og ned og stolen begyndte at knirke svagt. Han spyttede i sin hånd, gned sin pik ind og fortsatte. Det var dét jeg havde hørt – stolen der bevægede sig mens han spillede den af. Hans hånd kunne næsten ikke nå rundt om skaftet, og hele pikhovedet var fyldt med præ-sperm. Han stønnede svagt. Kvinden på skærmen blev vendt rundt på alle fire, hvorefter fyren maste sin pik op i røven på hende, så man kunne se hun vred sig i smerte ad den hårde behandling, og han satte nu i et hæsblæsende tempo.

Mikkel gned nu hurtigere på sin pik. Den måtte være langt over 20 cm, men det var svært at bedømme, når jeg ikke kunne se det hele. Mit skød brændte, men og jeg aede meget forsigtigt på min klit, og måtte gøre alt for at undertrykke min lystfølelse. Jeg kunne høre på Mikkel, at han var svært tilfreds med hvad han så, og han stønnede endnu mere, ikke højt, men nok til at man kunne høre han kunne lide sin egen behandling, og så pludselig bukkede han sig en smule sammen. Han gik fra hurtige bevægelser til næsten at stoppe, og nu strakte han sine ben og hans tæer strakte sig helt ud, mens han lænede sig hårdt tilbage i stolen. ”Åhhhhhh ja… mmmmmm”. Der kom et dybt suk fra ham. Hans pik begyndte at fyre sperm af sted – først et lille sprøjt, efterfulgt af 3-4 store skud der stod ud af hans enorme pik og landede helt oppe på brystkassen ham. Spermen efterlod store, gennemsigtige pletter på han t-shirt og snart begyndte han at onanere lidt hurtigere igen. Spermen blev ved med at sive ud af pikken på ham, i takt med han trak hånden op og ned. ”mmmmmm” stønnede han svagt, mens han klemte de sidste dråber ud over hånden. Han slikkede spermen væk fra hans hånd.

Jeg kiggede fascineret på det syn der udspillede sig foran mig. Kvinden på skærmen der brutalt fik pik, Mikkel der sad med sit enorme lem og bare tømte sig, og jeg blev frygtelig liderlig af scenariet. Nu skulle jeg se om jeg kunne komme væk, uden at blive hørt, og begyndte at gå langsomt baglæns. Helt stille gik jeg baglæns ned mod min ende af huset, mens jeg holdt øje med Mikkels værelse, og jeg nåede da også lydløst helt ned til toilettet. Men så - BANG! Jeg bragede ind i den dør jeg havde efterladt åben. Jeg hørte Mikkels stol køre baglæns efterfulgt af trin mod døren mens en skygge kom til syne på gulvet. Jeg stod helt frosset og stirrede mod lyset, og pludselig dukkede Mikkel op i døren med en slap, nøgen pik man svagt i baggrundslyset kunne ane hang tungt ned og stadig i T-shirt, men han kunne ikke rigtig se noget, for der var helt mørkt herude. Jeg stod stadig bare og gloede, og man kunne se, han ligesom koncentrerede sig om at kigge ud i mørket, og nu kunne han fornemme der stod nogen. Han trak hånden ned foran skridtet og spurgte forsigtigt ”Mille?”

Jeg stod lidt forfjamsket, og vidste ikke helt hvad nu. ”Ja?” sagde jeg forsigtigt spørgende.

”Åh… ej hvor pinligt”, udbrød han, mens han trak sig sidelæns væk fra døren, så jeg kun kunne se hans hoved. ”Det må du undskylde. Jeg troede du sov. Er du ok?” spurgte han. ”

”øhh, ja ja. Jeg skulle bare på toilettet” svarede jeg henkastet.

”Nå, ok, så er jeg mere rolig. Jeg hørte bare et brag. Er der sket noget? Jeg troede det var katten. Jeg skal lige vænne mig til, jeg ikke har huset for mig selv, så undskyld mit outfit – jeg tænkte ikke lige over det kunne være dig. Vækkede jeg dig?” spurgte han.

”Nej, nej” løj jeg.

”Jamen, så sov godt – pas nu på ik’?!”. Hans hoved forsvandt i rummet og han lukkede døren.

Jeg sukkede dybt, vendte mig om, og gik tilbage til mit værelse ok lukkede døren bag mig. Jeg sukkede og var stadig helt liderlig. Jeg smed al tøjet, slukkede lyset, og gik i seng. Jeg måtte simpelthen have forløsning og jeg var drivvåd kunne jeg mærke. Alt i min spæde 15, snart 16 årige krop brændte, og instinktivt søgte min hånd mit skød. Jeg måtte simpelthen give mig hen. Jeg startede med at kærtegne min bryster under dynen og kørte jeg mine hænder gennem mine krusede hår i skødet, mens jeg med fingrene søgte jeg min klit. Med venstre hånd spredte jeg skamlæberne, slikkede min fingre på højre hånd, inden jeg førte hånden ned, og begyndte at bearbejde min klit rytmisk og monotont. Jeg nærmede mig hurtigt klimaks, og med billedet at Mikkels store pik for øjnene af mig, følte jeg for første gang, at jeg havde behov for at skulle have noget op i mig. Sådan rigtigt.

Jeg stoppede med at onanere, tændte lyset i værelset, sparkede dynen af for at lede efter noget jeg kunne forsøge mig med. Jeg fandt en hårlak i min taske. Den var et par fingersbredder bred og måske 20 cm lang. Så det burde kunne gå an. Men den var kold, lavet af metal og meget lidt pik-agtig – men jeg var så liderlig nu, at jeg var ligeglad. Jeg fandt også en dåse med vaseline i min makeuptaske. Jeg kunne mærke jeg var lidt nervøs ved tanken, men var også beslutsom. Jeg ville prøve at have noget op i mig, også selv om det ikke var en rigtig pik. Jeg fik smurt noget vaseline på hårlaksdåsen, lagde mig på ryggen med helt spredte ben, og smurte resten af vaselinen fra min fingre på indgangen af fissen. Jeg prøvede at stikke en finger op, og jeg kunne mærke mødommen ikke særligt langt inde, og … det var stadig stramt og ikke eftergivende. Bare på min finger var det stramt og smertefuldt. Det var endda kun det yderste af min fingerspids der kunne trænge en smule ind, og dåsen virkede uoverkommelig stor.

Men jeg ville have noget op i mig – bare for at mærke det. Jeg kørte min finger om mod røvhullet, og tænkte, at jeg da lige kunne prøve hvordan det føltes. Jeg fandt lidt mere vaseline, og gned hullet ind. Jeg kunne mærkede på den ujævne bagindgang og med det samme skyllede en lystfølelse igennem mig. Ikke som når jeg rørte ved klitten, men noget andet, anderledes og nærmest lige så godt. Jeg trykkede min finger ind, og kunne mærke, at det nok var lige så stramt som i fissen, men alligevel nok mere fleksibelt. Jeg lod den være lidt, og så mærkede jeg, at det faktisk løsnede sig og det var nemt at vænne sig til. Jeg prøvede at køre min finger stille frem og tilbage, og var nu i stand til at slappe endnu mere af. Det føltes frækt, og mit åndedræt blev lidt tungere. Prøvende kørte jeg fingeren videre ind uden større modstand, langsomt ind og nu ud. Ind og ud og nu lidt hurtigere. Det var rigtig rart - især når fingeren lige kom forbi det inderste af ringmusklen. Jeg kunne mærke jeg blev endnu mere liderlig, og prøvede nu med 2 fingre. Lidt modstand til at starte med, og så gled også det hurtigt nemmere. Jeg kørte fingrene så langt ind jeg kunne, og jeg begyndte at stønne tungere og tungere mens varmen spredte sig i hele underlivet. Ideen med noget i fissen havde ikke sluppet mig. Med den anden hånd søgte jeg min klit, og begyndte at gnubbe hårdt på min lille lystknop. Orgasmen kom snigende og overraskende hurtigt var jeg tæt på forløsning. Jeg stoppede næsten forpustet, og mens jeg trak fingrene ud min stramme bagindgang, fandt jeg hårlaksdåsen igen med den anden hånd, og satte den mod fissen. En brændende, spændt fornemmelse bredte sig, men jeg turde simpelthen ikke støde den gennem mødommen, for tænk hvis det gjorde vildt ondt! Jeg lod den sidde løst mellem mine yderste skamlæber, og koncentrerede mig nu kun om klitten, mens jeg holdt dåsen fast. I takt med orgasmen kom rullende, mærkede jeg de velkendte trækninger yderst i fisse og alt jeg skulle var lige at trykke dåsen ind lige når jeg kom. Men jeg kunne simpelthen ikke - det virkede også lidt forkert, så jeg stoppede. Men hvis ikke fissen skulle mærket noget, så måtte røven stå for skud, for jeg ville fanme mærke noget inden i mig, som ikke var mine fingre.

Nu skulle det være. Mere vaseline som jeg smurte ivrigt på det bageste hul, og beslutsomt satte jeg mig op på knæ, mens jeg satte bagenden af dåsen mod røvhullet. Langsomt pressede jeg ringmusklen ned mod dåsen, og pludselig mærkede jeg at den gav efter, efterfuldt at en stikkende, nærmeste svidende varm smerte. Dåsen gled hurtigt 3-4 cm ind forbi ringmusklen. Jeg blev siddende tungt stønnende, og prøvede at vænne mig til størrelsen på dåsen. Selvom den faktisk ikke var særlig stor, føltes det ret vildt, og jeg blev næsten høj af det mens jeg smilede bredt for mig selv. ”Sådan Mille”, roste jeg mig selv. ”Sådan! – Rolig nu”. Jeg koncentrerede mig om at slappe af, tog en dyb indånding som jeg holdt inde, og dåsen gled snart langsomt og nemt videre op i mig til jeg havde taget ca. halvdelen.

Jeg mærkede en lettelse og liderligheden overvældede mig. Jeg begyndte at gnubbe min klit, vuggende stille frem og tilbage, mens jeg kunne mærke hvordan dåsen langsomt gled uhindret frem og tilbage, og snart var den næsten helt i bund. Kun et par af de 20 cm var nu udenfor, og pludselig kom orgasmen rullende. Først den velkendte fornemmelse af varme der bredte sig, og jeg kunne nu mærke hvordan det rykkede i hele underlivet, og safterne sprang ud af fissen. Ringmusklen tydeligt pulserende og trykkende hårdt om dåsen, og det forstærkede bare orgasmen endnu mere. Det sortnede for mit ind, og min krop bukkede sig forover og rystede ukontrolleret, mens orgasmen ustoppeligt kom buldrende og bare blev ved og ved med at komme. Det var voldsomt - meget voldsommere end jeg havde prøvet før, og jeg ved ikke hvor lang tid der gik. Jeg anede ikke det kunne være så fantastisk, og for første gang i mit liv, havde jeg prøvet at have noget inden i mig mens jeg kom; og jeg elskede det. Jeg følte det var første gang jeg virkelig var kommet, for det var helt anderledes denne gang. Som om kroppen bare var tømt for energi og alligevel fuldstændig klar til alt. Jeg havde lyst at både grine, græde og bare skrige min jubel ud. Jeg havde opdaget noget, jeg aldrig ville undvære igen, og det lige der, at jeg besluttede mig for, at min mødom skulle tages, men af en rigtig pik, for hvis det var lige så fantastisk eller bedre at blive kneppet i fissen, så kunne jeg ikke vente. Jeg måtte indlede jagten.


Erotiske noveller skrevet af  Hidden Square



Del 
123456


Påskønnelse
Her kan du, også Anonyme læsere, give en lille ting til forfatteren af historien, for at vise din påskønnelse.

(6)
(4)
(0)

Læst af bruger

Stemme og kommentar

5 * = Virkelig god historie
4 * = God historie
3 * = Ok historie
2 * = Under middel historie
1 * = Dårlig historie



For at kunne stemme, skal du oprette dig som bruger.

heldige mig(m) 13-09-2025 07:50
Dejlig fræk start




Don Lp(m) 11-09-2025 17:57
en god start på boget der kan blive godt


Basse70(P) 11-09-2025 16:39
lækker pervers
måtte lige tage trykket mens jeg læste færdig


mikdk(M) 11-09-2025 13:26
Lækker pervers historie...


VØLUND(m) 11-09-2025 10:37
Super lækker og drivende fræk


llcoolc(m) 11-09-2025 07:39
Fræk start på en velskrevet hed fræk fortælling🤗…glæder mig til at læse dem alle med denne start🤩🤩🤗




Fernand(M) 11-09-2025 02:53
Dejlig fortælling.


Snigeren(m) 27-08-2025 14:00
Dejlig historie. Elsker en god ‘lurer’ historie, og det varmer godt i hele kroppen nu…. 👍🏻


Capt.Jack(M) 18-08-2025 00:32
Skøn fortælling. 👍


asger53(m) 15-08-2025 23:03
Dejlig pirrende sød fræk og ophidsende novelle som gjorde mig liderlig og fik lyst til at onanere og læse forsættelsen


Tantes undervisning(k) 13-08-2025 13:36
Smuk historie.




naturist216(M) 13-08-2025 09:33
Sød fortælling, godt skrevet, jeg fik da indblik i hvordan en pige udvikler seg sexuelt


Admiral14(K) 13-08-2025 08:20
Ja lidt a la sådan startede det vil altid 😇




     

Her ses læsernes bedømmelse af historien
Antal stemmer13
Gennemsnits stemmer4,92
Antal visninger6500
Udgivet den11-09-2025 00:01:01